Tvoja tvár znie povedome sa rozlúčila s rekordnou sledovanosťou

11. 11 2019 10:59 | Tlačová správa
Tvoja tvár znie povedome
Tvoja tvár znie povedome Foto: TV Markíza

Záverečná epizóda 5. série obľúbenej zábavnej šou sa v strategickej cieľovej skupine 12-54 stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Veľké finále 5. série fenomenálnej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome sa v nedeľu večer, 10. novembra 2019, stalo prvou voľbou televíznych divákov. Na obrazovkách televízie Markíza išlo v strategickej cieľovej skupine 12-54 o najsledovanejší nespravodajský program dňa.

V tejto obchodne podstatnej cieľovej skupine dosiahlo finálové 10. kolo rekordný rating 10,1 % a rovnako aj najvyšší trhový podiel 30,5 %. Konkurenčné programy v rovnakej cieľovej skupine výrazne zaostali, TV Joj odvysielala film Do posledného dychu s trhovým podielom 14,7 % a Jednotka RTVS pôvodný film Nero a Seneca s podielom na trhu iba 1,2 %.

Súboj štyroch finalistov o prestížny titul šampióna, zakončený celkovým víťazstvom talentovaného herca Dávida Hartla, zabavil v rámci tejto sezóny šou taktiež rekordných 518-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

V poradí už 5. séria šou Tvoja tvár znie povedome - to bolo ďalších desať epizód skvelej zábavy a dych vyrážajúcich premien ôsmich slovenských celebrít na domáce i svetoznáme hudobné hviezdy, ako aj ich neuveriteľných tanečných a speváckych výkonov. K obrovskému úspechu šou nepochybne prispela aj skvelo zohratá porota v zložení Dano Dangl, Zuzana Fialová, Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário „Kuly“ Kollár, obľúbený moderátor Martin Nikodým a celý produkčný tím na čele s režisérom Pepem Majeským.

Celkovo najsledovanejším nedeľným programom sa v cieľovej skupine 12-54 stalo Počasie, ktoré zaznamenalo excelentný rating 10,2 % a podiel na trhu 25,8 %. Aktuálne informácie o počasí pritiahli k obrazovkám 624-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Dáta sú uvedené v meraní LIVE + VOSDAL + HOSTIA. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

PR oddelenie skupiny Markíza
 

Komentáre ( 0)