TV Markíza mimoriadne zaraďuje do vysielania exkluzívny dokument Karel Gott - Zůstanu svůj

02. 10 2019 12:40 | tlačová správa
Karel Gott
Karel Gott Foto: Profimedia.sk

Dokument je plný jeho najväčších hitov a je poctou nezabudnuteľnému maestrovi Karlovi Gottovi.

Televízia Markíza s hlbokým zármutkom prijala informáciu o úmrtí československej speváckej legendy - Karla Gotta, ktorý vo veku 80 rokov podľahol ťažkej chorobe. Jedinečnú osobnosť a fenomenálnu kariéru najvýznamnejšieho a najpopulárnejšieho speváka v dejinách československej hudby si diváci budú môcť pripomenúť dnes o 20.30 h prostredníctvom exkluzívneho dokumentu s názvom Karel Gott - Zůstanu svůj.

V dokumente z produkcie sesterskej TV Nova spomínajú na zážitky s maestrom hviezdy ako Eva Pilarová, Lucie Bílá, Marcela Holanová alebo Petr Janda. Jitka Zelenková napríklad prehovorila o ich spoločných cestách po Nemecku, kde sa Karel Gott tešil takisto obrovskej obľube. Dokument Karel Gott - Zůstanu svůj je plný jeho najväčších hitov a je poctou nezabudnuteľnému maestrovi Karlovi Gottovi.

Aktuálne informácie o tejto smutnej udalosti prináša TV Markíza počas celého dňa v mimoriadnych správach, naplánované sú na 12:41, 13:40, 14:40, 15:50 a 16:47. Téme sa budú venovať aj ďalšie spravodajské a publicistické relácie, vrátane celého zajtrajšieho vydania magazínu Reflex.

Komentáre ( 0)