Dajte otázky, Dajto odpovie! (august 2019)

30. 08 2019 08:00 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Jožko: Uvidíme na DAJTO aj zápasy Ligy majstrov alebo len Highlighty?
- Na obrazovkách televízie DAJTO uvidíte každý jeden gól, ktorý padne v rámci Ligy majstrov. Vždy v utorok a v stredu sa môžete po 23-tej hodine tešiť na Highlighty.

Patrick: Zdravím, plánujete tento rok vysielať 5. a 6. sériu seriálu Arrow?
- Premiérové časti 5. a 6. série seriálu Arrow si budete môcť vychutnať začiatkom budúceho roka. Tešiť sa následne môžete aj na 7. sériu.

Andrea: Dobrý deň, zaujímalo by ma, či neplánujete niekedy v budúcnosti kúpiť a odvysielať seriály ako Stalker a The Flash. Tiež by ma zaujímalo, či neplánujete odvysielať 2. a 3. sériu seriálu Smrtonosná zbraň. Okrem toho, by ste mohli do vysielania vrátiť aj môj obľúbený sitkom Alf a krimiseriál Komisár Rex. Ďakujem za odpoveď.
- V rámci seriálu Smrtonosná zbraň sa môžete tešiť na premiéru 2. a 3. série. Rovnako sa dočkáte aj legendárneho a stále kvalitného seriálu Komisár Rex, v rámci ktorého máme zakúpene pôvodné rakúske aj neskoršie talianske časti.

László: Dobrý deň, čítal som vašu ponuku filmov na jeseň. Sú to naozaj dobré filmy, ale ja som sa strašne tešil na filmy, ktoré ste sľubovali, že túto jeseň odvysielate. Sú to napríklad Batman vs Superman: Úsvit spravodlivosti, Husia koža, Krotitelia duchov, Pasažieri, Bociany, Jednotka samovrahov, Kong: Ostrov lebiek. Tieto filmy potom kedy budete vysielať? Ďakujem za odpoveď.
- Všetky spomínané filmy sa postupne dostanú do vysielania. Na DAJTO sa môžete tešiť v septembri napríklad na klasických Krotiteľov duchov 1 a 2.

Ivana: Dobrý deň, aká hudba prosím znie v upútavke na film Desperado?
- Ide o skladbu Once Upon a Time in Mexico z albumu Mexico and Mariachis.

Anna: Neplánujete vysielať seriály ako Frasier alebo Dr. House? Prípadne, nechystáte sa zaradiť nejaké premiérové seriály?
- Seriál Dr. House máme v pláne vysielať na stanici DOMA. V rámci sitkomov sa na DAJTO môžete tešiť na premiérovú 12. sériu kultovej Teórie veľkého tresku.

Šimon: Kedy budete vysielať nejakú dobrú futbalovú ligu, napr. La Ligu alebo Premier League ?
- Aktuálne ponúkame Highlighty Ligy Majstrov z najprestížnejšej futbalovej súťaže. Iné futbalové ligy vysielať neplánujeme, ale tešiť sa môžete napríklad na ďalšie atraktívne športové udalosti, jednu veľkú plánujeme odvysielať už v októbri, takže je sa na čo tešiť! 

Dušan: Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, či plánujete odvysielať nejaké filmy od môjho obľúbeného herca, ktorým je Jean-Claude Van Damme? A zároveň, sa chcem spýtať, či budete vysielať aj ďalšie akčné klasiky, ako sú napríklad: Tigrie pazúry, Kickboxer, Karate tiger, Karate Kid, Americký ninja, atď... A ešte, rád by som vedel, či odvysielate aj filmy Temný rytier, Temný rytier povstal, sériu filmov Piráti z Karibiku, či Alita: Bojový anjel? 
- Váš obľúbený akčný hrdina Jean-Claude Van Damme sa na DAJTO najbližšie predstaví vo filme Niet úniku, ktorý odvysielame v piatok, 6. septembra 2019, so začiatkom o 20:15. Pozorne však sledujte vysielanie DAJTO, mame pre Vás nachystaných veľa skvelých bojových a akčných filmov.

Monik: Dobrý deň, budete niekedy vysielať seriál NCIS: Los Angeles od 1. série?
- Máme v pláne odvysielať novšie, premiérové série. Tešiť sa môžete aj na klasické epizódy seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad.

Marianna: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či seriál Prvých 100 bude pokračovať toto leto aj 4. a 5. sériou. Ďakujem.
- Na premiérové časti seriálu Prvých 100 sa môžete tešiť budúce leto. Dovtedy odporúčame vychutnať si na DAJTO množstvo ďalších skvelých seriálov, ako napríklad každú nedeľu večer Čierny zoznam.

Lillyg: Ahoj, zaujímalo by ma, či budete vysielať sériu "Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir"
- Žiaľ, tento titul neplánujeme vysielať.

Peter: Zdravím vás, plánujete zakúpiť vysielacie práva na eSportové turnaje od ESL, Dreamhack, ELEAGUE a ďalších v hrách CS:GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six Siege, FIFA a ďalších hier?
- Uvažujeme aj o takomto novodobom športovom obsahu. Nie je teda vylúčené, že sa ešte tento rok na DAJTO objaví aj nejaký e-sport. :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

 

Komentáre ( 0)