Dajte otázky, Dajto odpovie! (august 2018)

30. 08 2018 14:45 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Miro: Chcel by som sa spýtať, či a kedy budete opäť vysielať seriál Lovec zločincov?
- Váš obľúbený seriál môžete sledovať od 22. septembra každú sobotu doobeda, a to hneď v 4 častiach za sebou! :-)

Martin Mišovič: Dobrý deň, je v pláne vysielať 9. sériu seriálu Teória veľkého tresku? Ďakujem.
- V októbri sa môžete na obrazovkách Dajto tešiť v pravidelnom slote od 14.25 od pondelka do piatku na IX., a rovnako aj na premiérovú X. sériu tohto kultového seriálu. :-)

Matúš Labaš: Zdravím, chcem sa opýtať, či plánujete vysielať reláciu Slávici na ulici? Ďakujem.
- Slávikov na ulici zatiaľ neplánujeme vysielať. Potešíme vás však iným archívnym klenotom so zabávačom Jožom Pročkom s názvom Je to možné?!, ktorý si budete môcť na Dajto od októbra vychutnávať každú sobotu.

Marcel Bednár: Dobrý deň, chcem sa spýtať na seriál Perníkový tatko. Plánujete odvysielať, resp. niektorá zo staníc skupiny Markíza aj ostatné série okrem prvých dvoch? Ďakujem pekne za odpoveď.
- Žiaľ, tento seriál už neplánujeme vysielať. Tešiť sa ale môžete už od septembra na seriál Stúpenci (The Following) a od októbra každú nedeľu v 3 častiach za sebou seriál Čierny zoznam (The Blacklist), v rámci ktorého máme pripravené aj premiéry II., III. a IV. série.

László Laci Krajcsovics: Dobrý deň, milé Dajto. Viem, že otázka takého typu už bola viackrát, ale predsa by som sa rád opýtal. Chcel by som vedieť, či neplánujete zaradiť do vysielania nejaký premiérový animovaný film. V tomto roku ste nám ponúkli Hotel Transylvánia 2, Balerína aj Veľká oriešková lúpež 2. Ale chcel by som vedieť, či neuvažujete o tom, že by ste odvysielali premiéru takých filmov, ako sú Ja, zloduch 3, Trollovia, Baby šéf... Ďakujem za odpoveď.
- V rámci animovaných filmov sa už túto sobotu môžete na obrazovkách TV Markíza tešiť na animáky ako Za plotom alebo Ja, zloduch 2. Na Dajto si môžete túto nedeľu od 18.40 pozrieť animovaný film Madagaskar 3. Na Markíze počas jesene ponúkneme tituly ako Hotel Transylvánia, Kocúr v čižmách, či filmy so Shrekom. :-)

Martinko Karas: Kedy odvysielate 4. sériu seriálu Prvých 100? A bude so slovenským dabingom?
- Samozrejme, premiérová IV. séria je v pláne na budúci rok a bude aj so slovenským dabingom. Rovnako je v pláne pre budúci rok aj III. séria seriálu Posledná loď, V. séria seriálu Arrow, alebo III. séria seriálu Gotham, takže rozhodne je sa na čo tešiť! :-)

Milan Tomášik: Budete vysielať futbalové zápasy Ligy majstrov, Fortuna ligy alebo Bundesligy?
- V rámci futbalu sa môžete tešiť na prípravné zápasy našej národnej reprezentácie do 21 rokov, už budúci štvrtok, 6. septembra, vysielame od 18.15 zápas Slovensko – Taliansko. Následne v utorok, 11. septembra, začína po letnej prestávke kvalifikačný zápas proti Islandu, ktorý si môžete vychutnať na Dajto od 17.25. Z ostatných futbalových programov ponúkame vždy v utorky a stredy aktuálne Highlighty z každého hraného zápasu prestížnej Ligy majstrov.

Juraj Florek: Dobrý deň, budú okrem európskeho Superpohára na Dajto v tejto sezóne LM aj iné zápasy?
- V pláne máme počas každého hracieho dňa Ligy majstrov ponúknuť od 23. hodiny Highlighty z každého zápasu.

Peter Zubko: Zdravím Dajto, budete vysielať aj horory z podvodného sveta? Napr. Čeľuste (ale kompletná séria), 47 Metrov, Smrtiaci príliv (The Shallows), Deep Star 6 a podobné? Ďakujem.
- V rámci vášho obľúbeného žánru hororov v najbližšie dni a týždne prinesieme nasledovné tituly – v pondelok, 3. septembra, film Blade: Trinity, v utorok, 4. septembra, film Nezvratný osud, v pondelok, 10. septembra, film Čeľuste 3D, alebo v stredu, 12. septembra, film V zajatí démonov. Ponuka je teda viac než bohatá! :-)

Lýdia: Chcela by som sa spýtať, či plánujete vysielať aj 2. sériu seriálu Cestovatelia v čase (Timeless)?
- Áno, plánujeme odvysielať aj II. sériu, ktorá pozostáva z 10 častí. Už tieto Vianoce sa vrátime aj k I. sérii tohto seriálu.

Sofia: Plánujete odvysielať aj seriály ako The Originals, Upírske denníky, Teen Wolf, Zombie a Legacies?
- Bohužiaľ, tieto seriály neplánujeme zaradiť do vysielania. Tešiť sa však môžete na nové seriály, ako napríklad Blindspot, S.W.A.T. alebo Deception.

Rebejová Marta: Prosím, odvysielate seriál Cudzinka (Outlander)?
- Áno, na váš obľúbený seriál sa môžete tešiť v budúcom roku na obrazovkách televízie Doma. Okrem I. série vás čaká aj premiéra II., III., a IV. série. :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)