Nie každý obor musí byť zlý: Tohto si zamilujete na prvý pohľad

23. 07 2021 13:30 | markiza.sk
Môj kamoš obor
Môj kamoš obor Foto: Walt Disney Studios
Môj kamoš obor (The BFG)
Môj kamoš obor (The BFG)
Môj kamoš obor (The BFG)

Nenechajte si ujsť rozprávku Môj kamoš obor iba na VOYO.

Traja najväčší rozprávači na svete - Roald Dahl, Walt Disney a Steven Spielberg spojili svoje sily a vďaka svojmu talentu preniesli na filmové plátna nezabudnuteľný príbeh o dievčatku a obrovi, ktorý ju oboznámi so zázrakmi a nástrahami krajiny, odkiaľ pochádza.

Je noc, takmer celé mesto už sladko spí, len malá Sophie (Ruby Barnhill), ktorá žije v jednom z najväčších londýnskych sirotincov, nie a nie zaspať. Na tom by asi nebolo nič extra strašidelné, keby sa hoci aj do rána len tak prevaľovala v posteli. Ibaže Sophie je z iného cesta.

Sotva udrie polnoc, hodina duchov, a urobí niečo zakázané – vyzrie z okna na ľudoprázdnu ulicu. Teda, po správnosti by mala byť úplne vyľudnená, lenže Sophie v nej zazrie nefalšovaného obra. A vďaka nemu prežije najväčšie dobrodružstvo svojho života – obor ju totiž zo strachu, že by mohlo povedať ostatným ľuďom, unesie do krajiny, odkiaľ pochádza. Nechce Sophie nijako ublížiť, to rozhodne nie, je to totiž dobrák od kosti. Netrvá dlho a Sophie a priateľský obor sa skamarátia. Dokonca ju vezme so sebou chytať sny, ktoré po nociach prináša deťom, aby sa im dobre spalo – a spolu vymyslia plán, ako ľuďom pomôcť zbaviť sa raz a navždy jeho zlých a nebezpečných súkmeňovcov.

Nenechajte si ujsť rozprávku Môj kamoš obor kedykoľvek a kdekoľvek na VOYO!