Skrytá vášeň takmer po 20 rokoch. Sledovať ju môžete na TV Doma!

22. 11 2022 13:40 | markiza.sk
Skrytá vášeň po 20-tich rokoch. Sledovať ho môžete na TV Doma!
Skrytá vášeň po 20-tich rokoch. Sledovať ho môžete na TV Doma! Foto: TV Markíza

Popri známych tvárach sa divákom predstaví aj nová generácia Reyesovcov

Spomínate si, čo sa stalo v  roku 2003? Televízny svet na tento rok nezabudne, na obrazovky totiž prišla jedna z najobľúbenejších telenoviel vôbec – Skrytá vášeň. Okamžite sa stala hitom, predala sa do viac než 100 krajín a zamilovali si ju aj diváci na Slovensku. Verných fanúšikov si zachovala aj po takmer dvoch desaťročiach a tí sa dožadovali nových príbehov.

A aj sa dočkali: v roku 2022, takmer dve desaťročia po úplne prvej epizóde, americká stanica Telemundo vo veľkom štýle uviedla pokračovanie Skrytej vášne. „Druhá“ séria posunula známu romantickú značku na novú úroveň. Nová Skrytá vášeň sa kompletne natáčala v  malebnom historickom mestečku v  Kolumbii, o  krásne scenérie nie je núdza.

Čo je však najlepšie, ponuku zahrať si v  seriáli prijali všetci kľúčoví herci známi z pôvodnej série. Pred 19 rokmi chceli bratia Reyesovci pomstiť smrť sestry, no podľahli plameňom vášne a  lásky sestier Elizondových. Teraz ich príbehy pokračujú, niektoré putá sa upevnia, iné prejdú skúškami...

A  popri známych tvárach sa divákom predstaví aj nová generácia Reyesovcov. Televízia Doma ponúkne v roku 2023 klasický, legendárny romantický seriál, a  k  nemu pridá v  premiére aj úplne najnovšie pokračovanie Skrytej vášne.