Dlhoroční manželia? Jeden z najkrajších hollywoodskych párov šokoval fanúšikov

16. 11 2022 11:00 | zp
Eva Mendes a Ryan Gosling
Eva Mendes a Ryan Gosling Foto: Profimedia.sk
Eva Mendes a Ryan Gosling.
Eva Mendes a Ryan Gosling spolu vo filme Za borovicovým hájom.
Eva Mendes a Ryan Gosling.

Podarilo sa hercom všetko zatajiť?

Viac ako desať rokov spolu tvoria pár a majú dve deti, no o svadbe celé tie roky nebola ani reč. Lepšie povedané, z ich úst sa fanúšikovia nedočkali ani jediného slova, ktoré by ich špekuláciám dali za pravdu. Pre hollywoodskych hercov Evu Mendes (48) a Ryana Goslinga (42) bola jednoducho celé tie roky téma svadby tabu. Až doteraz.

Herečka zverejnila na sociálnej sieti fotografiu, ktorá sa okamžite stala dôkazom pre dlhoročné podozrenia fanúšikov, že dvojica je už dávno svoja, iba sa to rozhodla držať ako ich krásne osobné tajomstvo.

Na fotografii je sama Mendes ako si prekrýva oči predlaktím. A všetci si okamžite všimli, že jej zápästie zdobí tetovanie dvojice slov „de Gosling“. Herečka sa narodila na Miami kubánskym rodičom a v španielsky hovoriacich krajinách si ženy pridávajú manželovo priezvisko k svojmu vlastnému často práve pomocou predložky „de“, čo by z hollywoodskej krásky robilo Evu Mendes de Gosling.

Jeden z fanúšikov sa Evy dokonca spýtal, či je tetovanie skutočné a dostal nečakane úrpimnú odpoveď. „Hmm...je staré. Videli ste ho už veľakrát. Ľúbim vás,“ napísala herečka. Nie je to po prvý raz, čo Mendes na sociálnej sieti nedbalo ukázala svoje tetovanie. Urobila tak aj v septembri.

Hollywoodska dvojica tvorí pár od roku 2011 a má spolu dve dcéry Esmeraldu (8) a Amandu (6). Napriek tomu, že o súkromí sa verejne takmer vôbec nevyjadrujú, zdá sa, že v ich vzťahu a možno aj manželstve je všetko v tom najlepšom poriadku.