Love Island je späť: Na TV Doma prichádza nová šou Love Island After

28. 01 2022 08:00 | tvdoma.sk
Finálové páry Love Islandu
Finálové páry Love Islandu Foto: TV Markíza
Love Island After
Love Island After
Love Island After

Ako si žijú vaše srdiečka po skončení šou a návrate domov?

Prvá séria šou Love Island už síce má svojich víťazov - Lauru a Martina, ale šou sa ešte zďaleka nekončí! Pre fanúšikov, ktorí smútili, že obľúbená relácia zmizla z televíznych obrazoviek, je tu dobrá správa.

Od soboty 29. januára budete môcť sledovať na obrazovkách televízie Doma každú sobotu večer v dvoch častiach za sebou pokračovanie, tentoraz už nie z Kanárskych ostrovov, ale z domova. Prichádza totiž relácia Love Island After!

Šou bude v dvanástich epizódach mapovať životy účastníkov po opustení vily, preto tu uvidíte všetkých od prvej vypadnutej Markéty, cez Tess, Mishalu, Vaška, Simonu, Viviane, Naomi so Samom a ďalších.

Kto vlastne sú obyvatelia vily v realite? Ako žijú, čomu sa venujú a čo majú radi? Nakoľko sa skutočný život líši od toho, ktorý viedli v šou?
 
Prvá epizóda sa to bude točiť okolo divokej raperky Mishaly. Ukáže svoju milovanú mamu, prehovorí o tetovaní na intímnom mieste a nebudú chýbať ani sexi zábery na Mishalino dokonalé telo.

Love Island After
Foto: TV Doma
 

Okrem nej uvidíte v epizóde aj ďalšie krásky z ostrova. Spoločne s Mishalou pôjdu do tanečného a hudobného štúdia, kde Mishala nahrala celý svoj album. Na tom nechýba ani duet so Separom.

Tým sa však dobrodružstvo nekončí a dievčatá čaká ďalší zaujímavý program. Počas neho preberú rôzne záležitosti z vily aj mimo nej. Všetky sa zhodujú aj na tom, že ich fanúšikovia sú úžasní, no na sociálnych sieťach sa stretávajú aj s pikantnými návrhmi. Niektoré ich pobavia, iné sú priam obscénne.

Sledujte LOVE ISLAND AFTER každú sobotu od 29. januára o 22.30 hod. na TV DOMA alebo v predstihu na VOYO.