Televízia Doma a VOYO prinášajú len týždeň po premiére v USA výnimočný večer so speváckou superhviezdou Adele

18. 11 2021 15:05 | tlačová správa
ADELE: ONE NIGHT ONLY NA DOMA A NA VOYO
ADELE: ONE NIGHT ONLY NA DOMA A NA VOYO

Adele sa vracia na koncertné pódiá v jedinečnom televíznom špeciáli, ktorý okrem unikátneho koncertného vystúpenia obsahuje aj jej exkluzívny rozhovor s americkou moderátorkou Oprah Winfrey.

Iba týždeň po odvysielaní v USA prinášajú televízia Doma a streamovacia služba VOYO výnimočný večer s celosvetovo známou speváckou superhviezdou Adele. Držiteľka 15-tich cien Grammy sa po dlhšej prestávke vrátila na koncertné pódiá v jedinečnom televíznom špeciáli s názvom ADELE - ONE NIGHT ONLY.

Toto unikátne vystúpenie sa natáčalo pod holým nebom v ikonickom observatóriu Griffith v Los Angeles v Kalifornii 24. októbra, pričom išlo o vôbec prvý koncert 33-ročnej anglickej speváčky a skladateľky od júna 2017. Adele počas tohto intímneho vystúpenia zaspievala naživo v sprievode vokalistov, klaviristu a orchestra viacero svojich najväčších hitov a vôbec prvý raz predstavila aj nové pesničky zo svojho dlho očakávaného 4. štúdiového albumu, ktorý nesie názov 30.

Adele: One Night Only
Foto: CBS/fotograf: Cliff Lipson
 

Špeciál obsahuje tiež exkluzívny rozhovor Adele s americkou moderátorkou Oprah Winfrey, ktorý sa natáčal priamo v jej záhrade. Speváčka otvorene prehovorila o svojom novom albume, príbehoch, ktoré sa skrývajú za jednotlivými piesňami, svojom živote po rozvode s manželom, výraznom úbytku na váhe, či o výchove svojho syna.  

Diváci si tento neopakovateľný zážitok budú môcť vychutnať v pôvodnom znení so slovenskými titulkami. Televízia Doma odvysiela špeciál ADELE - ONE NIGHT ONLY už túto nedeľu, 21. novembra 2021, so začiatkom o 20.30 hod., predplatitelia služby VOYO ho budú mať k dispozícii v exkluzívnom predstihu už od nedeľného rána.