Max z New Amsterdamu ukázal svoju lásku: Tá je rozkošná

13. 10 2021 08:00 | jt
New Amsterdam
New Amsterdam Foto: NBC Universal

Pozrite sa, ako im to pristane.

Seriál New Amsterdam, ktorý môžete sledovať na obrazovkách televízie Doma, je inšpirovaný knihou Dr. Erica Manheimera s názvom Dvanásť pacientov: Život a smrť v nemocnici Bellevue a jeho 15-ročným pôsobením v nemocnici vo funkcii lekárskeho riaditeľa.

Hlavnej úlohy Dr. Maxa Goodwina sa bravúrne zhostil 37-ročný americký herec Ryan Eggold, ktorého aj slovenskí diváci dobre poznajú ako Toma Keena zo seriálu Čierny zoznam. Zahviezdil však napríklad aj v tínedžerskom seriáli 90210, ktorý bol spin-offom legendárneho Beverly Hills 90210.

„Na postave Maxa je zaujímavé - a myslím si, že to všetci poznáme aj zo svojich životov, že keď ste takí zaneprázdnení prácou a staráte sa o milión vecí, to posledné, na čo myslíte, je nájsť si čas aj na seba. Max má starostlivosť o ľudí a túžbu pomáhať im zakorenenú hlboko vo svojom vnútri. Tiež si myslím, že sa tak trochu skrýva pred desivou pravdou, že sám trpí vážnou chorobou,“ povedal Eggold. „Keď sa rozprávam s Ericom, ktorého memoáre inšpirovali vznik tohto seriálu, jeho skúsenosť s riadením nemocnice je taká, že sa neustále niečo deje. Každý deň existuje nekonečný zoznam vecí, ktoré treba urobiť, a nemôžete to stihnúť všetko. Snažíte sa skrátka urobiť to, čo sa dá. Táto pridaná hodnota absolútnej autentickosti robí New Amsterdam takým pútavým seriálom,“ dodal.

Eggold si stráži svoje súkromie a radšej sa drží mimo zvedavých očí médií. Na sociálnej sieti ukázal pred pár dňami aspoň svoju zvieraciu lásku - štvornohú parťáčku Jody.

Zdroj: Instagram/ryaneggold

Nenechajte si ujsť nový seriál New Amsterdam - vždy v pondelok až piatok o 18.40 h na Doma!