Prvé meno pokračovania Skrytej vášne odhalené: Kto sa objaví v 2. sérii?

02. 06 2021 08:00 | jt
Skrytá vášeň
Skrytá vášeň Foto: Telemundo
Skrytá vášeň
Skrytá vášeň - Juan David
narodeninová súťaž - Skrytá vášeň

Kto si zahrá v pokračovaní?

Už sme vás na našich stránkach informovali, že po rokoch vznikne pokračovanie megaúspešnej telenovely Skrytá vášeň.

Spoločnosť Telemundo totiž nedávno oznámila, že tento rok nakrúti dlhoočakávanú druhú sériu, po ktorej fanúšikovia dlhé roky túžili.

Pokračovanie telenovely sa začne novým krvavým zločinom - podobne, ako v prípade originálu. „Nová generácia je predurčená na začatie ďalšieho tragického zločinu, ktorý otrasie rodinou. Následné vyšetrovanie záhadnej smrti učiteľa bude poukazovať na deti jedného z párov ako na možných vinníkov, čo spustí dramatický sled udalostí,“ uviedli. 

Odkedy sa objavili prvé správy o pokračovaní, priaznivci sú v napätí, kto z pôvodného hereckého obsadnia sa v seriáli objaví. Proti účinkovaniu v prípadnom pokračovaní sa ešte minulý rok vyjadril len jeden z hercov - predstaviteľ sladkého Franca, herec Michel Brown.

Naopak, nezabudnuteľný starký Martín, ktorého stvárnil dnes 77-ročný herec Jorge Cao, svoju účasť už potvrdil. „Príbeh bude iný, ale podstatné jadro Elizondovci-Reyesovci v ňom zostane,“ odhalil Cao.

Skrytá vášeň - Juan David
Foto: Telemundo
 

Začiatok nakrúcania „dvojky“ je naplánovaný na september tohto roka. Na televíznych obrazovkách by sa mal seriál objaviť začiatkom roka 2022.

Zdroj: Instagram/cao.jorge

Komentáre (0)