Kráska zo Chicago Med v slzách: Táto strata ju veľmi bolí

09. 03 2021 08:00 | jt
Chicago Med - Natalie
Chicago Med - Natalie Foto: NBC Universal

Herečka prežíva neľahké obdobie.

Americká herečka Torrey DeVitto aktuálne hviezdi na obrazovkách televízie Doma ako pediatrička Natalie Manningová v úspešnom lekárskom seriáli Chicago Med.

Tridsaťšesťročná herečka však v týchto dňoch prežíva neľahké obdobie. Na sociálnej sieti sa zverila svojim fanúšikom, že nedávno prišla o svoju dlhoročnú štvornohú spoločníčku Twigs, ktorá odišla do psieho neba.

Na Instagrame zverejnila dojímavé video so zábermi so svojou parťáčkou a emotívnym odkazom:

„Zbohom, moje zlaté dievča,

obávala som sa písania tohto príspevku. Presne pred týždňom som prišla o svojho drahého anjela, Twigs. Bola mojou spriaznenou dušou, kamoškou na cestách, partnerkou pri kempingoch a dobrodružstvách, spoločníčkou pri práci, maznáčikom, mojou tajnou strážkyňou a ešte oveľa viac... Toto malé dievča ma rozosmievalo a dávalo mi dôvody na úsmev každý jeden deň, odkedy sme boli spolu.

Twigs, nebol nám dopriaty dostatok času, ale som veľmi vďačná za čas, ktorý sme dostali. Ďakujem, že si si ma našla a ďakujem, že si si ma vybrala.

Tento malý anjel ma inšpiroval k množstvu činov a ja sa už nemôžem dočkať, ako v tom budem na jej počesť pokračovať!

Milujem ťa, Twiggy. Už teraz mi veľmi chýbaš. Leť slobodne, dievča moje!

Posledný obrázok je fotka mesiaca v noci, kedy som sa lúčila so svojím zlatíčkom. Pozrite sa na to objatie, ktoré mi poslala z nebies.

Ďakujem ti, Twigs!“

Zdroj: Instagram/torreydevitto

Skvelý seriál Chicago Med sledujte od pondelka do piatka o 18.35 h na Doma!

 

Komentáre (0)