Nové časti Dobrého doktora už dnes: Shaun bude riešiť problémy s láskou

15. 10 2020 16:00 | jt
Dobrý doktor
Dobrý doktor Foto: Columbia Pictures

Hlavní hrdinovia seriálu vám v exkluzívnom rozhovore odhalia viac.

Televízia Doma už dnes štartuje premiérovú, tretiu sériu úspešného seriálu Dobrý doktor. Tá sa len na jar dovysielala v Amerike.

Hlavný hrdina bude v novej sérii riešiť problémy s láskou. Doktor Shaun Murphy, mladý chirurg s autizmom a syndrómom Savant, naďalej využíva svoj mimoriadny dar a svoje neobyčajné schopnosti na chirurgickom oddelení v nemocnici St. Bonaventure. Jeho priateľské vzťahy sa prehlbujú a jeho záujmy sa prvýkrát uprú na svet randenia

V dôsledku toho dostane doktorka Carly Lever, ktorú stvárňuje herečka Jasika Nicole, dôležitejšiu úlohu. Zoznámili sme sa s ňou v druhej polovici druhej série, kedy bol Shaun preradený na oddelenie patológie. Shaun sa s Carly postupom času zbližoval, až sa ju v záverečnej epizóde rozhodol pozvať na večeru. Niektorí diváci boli sklamaní zo Shaunovej voľby, pretože si mysleli, že pozve svoju spolubývajúcu Leu (stvárňuje ju Paige Para).

Dobrý doktor - Carly
Foto: Columbia Pictures
 

K tejto scéne sa vyjadril aj tvorca David Shore, ktorý sa priznal, že fandí putu, ktoré sa za posledné dve série vyvinulo medzi Shaunom a Leou. „Diváci chcú, aby Shaun bol s Leou, a sám by som si prial, aby skončili spolu, ale uvidíme, ako sa situácia vyvinie. Istú chvíľu som si myslel, že ma diváci budú nenávidieť za to, že Shaun nepozval na večeru Leu, ale nakoniec som si uvedomil, že sa mu podarilo pozbierať odvahu pozvať niekoho na večeru, čo je pre neho veľká výhra. Carly nechceme od ostatných odstrihnúť a ona samotná má o Shauna obavy a evidentný záujem. Pripravili sme si milostné kombinácie a postupne budeme odkrývať karty,“ uviedol tvorca.

Dobrý doktor - Lea
Foto: Columbia Pictures
 

Či nakoniec bude Shaun Leou alebo Carly, to sa nechajme prekvapiť.

Pozrite si vo videu reportáž z magazínu Reflex.

 

Sledujte nové časti Dobrého doktora - od pondelka do piatka o 18:45 h na Doma!

 

Komentáre ( 0)