Fešák z Rosalindy bude po 50-ke otcom: Dieťa mu porodí mladá milenka

25. 09 2020 08:00 | jt
Rosalinda - Fernando José
Rosalinda - Fernando José Foto: Televisa

Na sociálnej sieti sa pochválil fotkou jej rastúceho bruška.

Atraktívny venezuelský herec Fernando Carrillo sa v našich končinách preslávil ako hlavný hrdina kultovej mexickej telenovely Rosalinda, v ktorej stvárnil postavu Fernanda Josého.

Dnes 54-ročný sympaťák sa aj v tomto veku udržuje vo forme a pýši sa vyšportovaným telom. Zdá sa, že práve naň zbalil aj svoju novú priateľku, ktorá je od neho 30 rokov mladšia a mohla by mu byť dcérou. Krásnu Maríu Gabrielu spoznal na cestách po Mexiku.

To však nie je všetko. María Gabriela, hercova nová láska, je tehotná. Na sociálnej sieti sa radostnou správou pochválil budúci otecko. Pripojil aj záber, na ktorom on a jeho 24-ročná snúbenica pózujú s jej rastúcim tehotenským bruškom. Odhalili aj pohlavie očakávaného dieťatka - bude to chlapček, ktorý dostane meno Milo.

Zdroj: Instagram/ferrcarrilo

Dvojica sa pred mesiacom dokonca plánovala zosobášiť, no pre pandémiu koronavírusu svadbu pre bezpečnosť blízkych presunuli na neskôr.

Zdroj: Instagram/ferrcarrilo

Venezuelský herec už raz ženatý bol - s herečkou Catherine Fulop v rokoch 1990 - 1994. Ich manželstvo bolo krátke. Zdá sa, že dnes našiel svoje skutočné šťastie.

Herec je aj už otcom jedného syna - 11-ročného Angela Gabriela mu porodila hercova známosť, ktorá dnes žije na Floride v USA.

Komentáre ( 0)