Hviezda filmu Čo to dievča chce?: Drogy, psychické problémy, vymyslené tehotenstvo

11. 09 2020 08:00 | jt
Amanda Bynes vo filme Čo to dievča chce?
Amanda Bynes vo filme Čo to dievča chce? Foto: Warner Bros.
Amanda Bynes vo filme Čo to dievča chce?
Amanda Bynes vo filme Čo to dievča chce?
Amanda Bynes vo filme Čo to dievča chce?

Nežnú hrdinku z filmu dnes už nepripomína ani zďaleka.

Americkú herečku Amandu Bynes ste si na obrazovkách Markízy či televízie Doma zamilovali v úspešnej romantickej komédii Čo to dievča chce?, v ktorej zahviezdila po boku sympaťáka Colina Firtha v úlohe tínedžerky Daphne. Objavila sa však aj v ďalších obľúbených tituloch ako napríklad Snehulienka to má v paži, či Ľahko ju zbaliť a mala našliapnuté na úspešnú hviezdnu kariéru.

No od roku 2010, kedy sa naposledy objavila pred televíznymi kamerami v poslednej menovanej snímke, zapĺňala stránky novín nie pre úspechy v práci, ale pre svoje škandály. V roku 2012 začala rebelovať, šoférovala pod vplyvom omamných látok a dokonca i obvinila svojho otca zo sexuálneho obťažovania. Liečila sa na schizofréniu a bipolárnu poruchu.

Ako vyzerá Amanda dnes uvidíte vo FOTOGALÉRII.

Amanda Bynes vo filme Čo to dievča chce?
Foto: Warner Bros.
 

Bývalá americká herečka, ktorá len na sklonku minulého roka opustila liečebňu, kde sa zbavovala závislosti, ukázala vo februári na Instagrame obrovský zásnubný prsteň.

Priamo v deň sv. Valentína, oznámila, že sa zasnúbila. Jej vyvoleným mal byť Paul Michael. Po troch týždňoch však zásnuby zrušili.

V marci tohto roka sa dnes 34-ročná Amanda pochválila (dnes už zmazanou) snímkou z ultrazvuku, jej právnik David Esquibias magazínu PEOPLE vtedy potvrdil, že bývalá herečka nečaká dieťa.

Pozrite si romantickú komédiu Čo to dievča chce? - v piatok 11. septembra o 20:30 h na Doma a v sobotu 12. septembra o 16:10 h na Markíze!

 


Komentáre ( 0)