Trápenie slovenskej frajerky Juana zo Skrytej vášne: Takto si záver roka nepredstavovala

07. 01 2020 08:00 | jt
Mario Cimarro a Bronislava Gregušová
Mario Cimarro a Bronislava Gregušová Foto: Instagram bronigregus

Slovenská modelka si posledné dni uplynulého roka vysnívala zrejme inak.

Obdobie počas Vianoc a medzi sviatkami trávi väčšina z nás so svojimi najbližšími a všetci sa tešíme na spoločnú oslavu nového roka. Rovnakú predstavu o konci roka mala aj slovenská snúbenica herca Maria Cimarra, alias Juana zo Skrytej vášne, modelka Bronislava Gregušová.

So svojím snúbencom chcela osláviť posledné dni roka 2019 na zasnežených horách v Kalifornii, no ideálnu dovolenku jej prekazila choroba a ona nakoniec skončila deň pred Silvestrom u doktora a následne s horúčkami na hotelovej izbe.

"Sviatkovať a cestovať chorá je celkom náročné. Myslela som si, že sa konečne naučím lyžovať (keďže vlani som zvládla “až“ jednu lekciu vo Švajčiarsku), každopádne choroba ma zlomila a okrem tohto jediného “výstupu” som 30.12. behala po doktoroch (ktorí ma vystrašili, že nato, aká som mladá, mi bije srdce, ako keby som utekala a posielal ma do nemocnice) a potom som v teplotách preležela celý čas v posteli na hoteli. Nuž, niektoré veci sa nedajú naplánovať. Každopádne, nemenila by som," posťažovala sa na sociálnej sieti budúca pani Cimarrová.

Verme, že tento rok dopadne Silvester promininentnej dvojice bez väčších komplikácií.

Zdroj: Insagram/bronigregus

Komentáre ( 0)