Juan zoznámil snúbenicu s ďalšou hviezdou Skrytej vášne: To bolo krásne stretnutie

26. 11 2019 16:00 | jt
Skrytá vášeň
Skrytá vášeň Foto: Telemundo

Hviezdy obľúbenej telenovely sa po rokoch stretli - a nechýbala pri tom ani slovenská snúbenica seriálového Juana.

Pred pár dňami požiadal populárny kubánsky herec Mario Cimarro, alias nezabudnuteľný Juan zo Skrytej vášne, o ruku finalistku Miss Slovensko z roku 2015, 27-ročnú Bronislavu Gregušovú, do ktorej sa zahľadel počas minuloročnej návštevy Slovenska.

Dvojica sa zasnúbila na romantickom mieste - pri vodopádoch Iguazú a spoločnosť im robili aj Bronine najbližšie osoby - sestra a kamarátka.

Česrtví snúbenci si cez víkend odskočili z Paraguaja, kde má Mario pracovné povinnosti, do hlavného mesta Argentíny - Buenos Aires.

Tam sa stretli s ďalšou hviezdou Skrytej vášne - 49-ročnou argentínskou herečkou Lorenou Meritano, ktorá tu stvárnila červenovlasú potvoru Dinoru. Tá bola v telenovele chorobne posadnutá práve postavou Juana, ktorého hral Mario. Zdá sa, že aj napriek úlohám, ktoré v seriáli stvárňovali, z Maria a Loreny sú veľmi dobrí priatelia. Herec dokonca Lorenu zoznámil so svojou slovenskou snúbenicou Broňou. Seriálová Dinora si tak so zamilovanými hrdličkami urobila spoločnú fotografiu a na spoločnom obede zapriala snúbencom veľa lásky.

Zdroj: Instagram/lorenameritanoofficial

ĎALŠIE ZÁBERY ZO STRETNUTIA SI POZRITE NA ĎALŠEJ STRANE.


Komentáre ( 0)