Pestúnka Fran oslávila 62. narodeniny: Ona vari ani nestarne

05. 10 2019 08:00 | jt
Pestúnka Fran - Fran Dresher
Pestúnka Fran - Fran Dresher Foto: CBS
Pestúnka Fran
Pestúnka Fran
Pestúnka Fran

Šarmantná herečka vyzerá stále k svetu.

Aj vy ste milovali kultový americký sitcom Pestúnka Fran? Hlavnú úlohu pestúnky Fran v seriáli, ktorý sa nakrúcal v rokoch 1993 až 1999, stvárnila americká herečka Fran Drescher. Tá seriál vytvorila a produkovala so svojím vtedajším manželom Petrom Marcom Jacobsonom, za ktorého bola vydatá neuveriteľných 21 rokov. Dôvod ich rozvodu by ste určite netipovali - Peter zistil, že je gay. No aj po rozvode sú obaja výbornými priateľmi.

POZRITE SI VO FOTOGALÉRII, AKO HEREČKA VYZERALA V PESTÚNKE FRAN.

Herečkin súkromný život ale, žiaľ, nebol vždy taký vtipný, ako bola ona v seriáli. V roku 1985 Fran a jej kamarátku prepadli u nej doma dvaja ozbrojení psychopati. Obe ženy znásilnili a herečka sa z tejto traumy dlho nevedela spamätať. Navyše v roku 2000 herečke diagnostikovali rakovinu maternice, no našťastie v ranom štádiu.

Po prvom rozvode si užívala šťastie po boku druhého manžela, indického vedca Shivu Ayyaduraia, za ktorého sa vydala v roku 2014. Ani druhé manželstvo jej však nevydržalo. Po dvoch rokoch v roku 2016 ohlásli rozvod.

Dnes má seriálová pestúnka 62 rokov, ktorých oslávila pred pár dňami, 30. septembra. Aj po 60-ke sa však udržuje vo forme a vyzerá neuveriteľne.

Zdroj: Instagram/officialfrandrescher

Komentáre ( 0)