Hviezdy Beverly Hills 90210 po 20 rokoch opäť spolu: Vyzerajú dokonale

10. 05 2019 14:00 | jt
Beverly Hills 90210
Beverly Hills 90210 Foto: Profimedia.sk

Chýbal im len zosnulý len Luke Perry.

Takmer dvadsať rokov od skončenia kultového seriálu Beverly Hills 90210 sa partička obľúbených hercov opäť stretla na filmovom pľaci. V USA totižto momentálne vzniká jeho ďalší, tentokrát 6-dielne voľné pokračovanie, ktoré bude mať na tamojších obrazovkách premiéru v auguste tohto roka.

V seriáli sa opäť objavia takmer všetky jeho tváre - Tori Spelling (Donna), Shannen Doherty (Brenda), Gabrielle Carteris (Andrea), Jason Prestley (Brandon), Jennie Garth (Kelly), Ian Ziering (Steve), či Brian Austin-Green (David).

Zdroj: Instagram/JennieGarth

Nakrúcania seriálu sa mal pôvodne zúčastniť aj najväčší seriálový fešák - Luke Perry, alias seriálový Dylan. Ten však nečakane zomrel začiatkom marca tohto roka po silnej mŕtvici.

Na sociálnych sieťach sa objavili zábery z nakrúcania televízneho proma a taktiež z čítania scenára prvej epizódy, herci v ňom vyzerajú dokonale, akoby ani neubehlo toľko rokov.


V roku 2008 už jeden reboot seriálu s názvom 90210: Nová generácia vznikol. Účinkovali v ňom aj pôvodné postavy. Seriál skončil po piatich sezónach.Komentáre ( 0)