Sexbomba z Pobrežnej hliadky má po 50-ke: Starne bez plastík

20. 11 2020 08:00 | jt
Pobrežná hliadka
Pobrežná hliadka Foto: NBC
Erika Eleniak vo filme Vianočný tanec
Erika Eleniak vo filme Vianočný tanec
Erika Eleniak vo filme Vianočný tanec

Seriálová hviezda kedysi zdobila titulku Playboya.

Atraktívna americko-kanadská herečka Erika Eleniak sa v našich končinách preslávila ako predstaviteľka sexy záchranárky Shauni McLain v legendárnom seriáli Pobrežná hliadka (Baywatch). V prvých troch sezónach sa dej v podstate točil okolo nej. Vtedajšia sexbomba patrila k jedným z najsexy herečiek. Dokonca si zapózovala aj pre magazín Playboy, ktorého titulku zdobila v júli 1989.

Erika Eleniak v Pobrežnej hliadke
Foto: NBC
 

Dnes už 51-ročná Erika sa už v piatok večer objaví na obrazovkách televízie Doma v menšej úlohe romantického filmu Vianočný tanec

Erika Eleniak vo filme Vianočný tanec
Foto: A+E Networks
 

Zahrá si v ňom malú, no kľúčovú úlohu mamy Roxy, ktorá spolu s filmovým synom Blakom bude mať hrozivú autonehodu. Roxy pri nehode zomrie a ťažko zranený Blake zostane na svete úplne sám. Ale keď sa prebudí v nemocnici, Blake je prekvapený, že tam predsa len niekto je - jeho odcudzený otec Ruben. Ako sa film bude ďalej vyvíjať, vám už neprezradíme, pozrite si ho v piatok na Doma.

ĎALŠIE ZÁBERY ERIKY ELENIAK Z FILMU VIANOČNÝ TANEC VO FOTOGALÉRII!

Herečka sa aj tesne pred päťdesiatkou udržuje vo forme a starne bez plastík. V súkromnom živote sa stihla rozviesť a je matkou 14-ročnej dcéry Yndianny.

Erika Eleniak v súčasnosti
Foto: Profimedia.sk
 

Sledujte film Vianočný tanec - v piatok 20. novembra o 20:30 h na Doma!

 

Komentáre (0)