Sinan zo Sladkej pomsty exkluzívne: Toto jedlo viem navariť a všetci ho milujú

06. 10 2018 09:00 | Jakub Trajteľ, Lukáš Kočišek
Furkan Andıç
Furkan Andıç Foto: archív Furkan Andıç
Sladká pomsta
Sladká pomsta
Sladká pomsta

Turecký herec Furkan Andıç nám prezradil, s kým si pri nakrúcaní užil najviac zábavy, ale aj o svojich plánoch na najbližšie mesiace.

Sympatický 28-ročný turecký herec Furkan Andıç predvádza na obrazovkách televízie Doma kuchárske umenie ako majiteľ vychýrenej reštaurácie v popoludňajšom romantickom seriáli Sladká pomsta.

No vie si v súkromnom živote vôbec sám niečo uvariť? Aká nálada vládla na nakrúcaní seriálu a aké sú jeho plány na najbližšie mesiace, aj o tom nám porozprával v exkluzívnom rozhovore.

Furkan Andıç
Foto: archív Furkan Andıç
 
 

V seriáli Sladká pomsta stvárňuješ profesionálneho kuchára Sinana. Dokážeš si niečo dobré navariť aj vo svojom súkromnom živote?

Moje najobľúbenejšie jedlo dňa sú raňajky. Skutočne si ich veľmi rád vychutnávam, niekedy strávim pri stole aj viac ako 2 hodiny. Ak mám čas a chuť venovať sa vareniu, tak vytváram rôzne druhy naozaj lahodných omeliet. Viem, že to znie jednoducho, ale sú to moje špeciálne a naozaj jedinečné recepty. Nikdy som na ne nepočul jediný negatívny názor. Ale nič iné už poriadne uvariť neviem. Len omelety. :-)

Ako sa ti spolupracovalo s herečkou Leylou Lydiou Tugutlu, ktorá stvárnila tvoju seriálovú lásku Pelin? Ste stále v kontakte?

Áno, stále sme v kontakte. Je to veľmi disciplinovaná a tvrdo pracujúca herečka. Sladká pomsta je pre mňa veľmi špeciálny projekt a som viac než šťastný, že som mal možnosť byť partnerom Leyly Lydie. Počas natáčania sme si skvele rozumeli a užili sme si spolu množstvo zábavy.

Bola to teda Leyla Lydia s kým si si počas natáčania seriálu užil najviac zábavy? Alebo niekto iný?

Všetci sme sa spolu zabávali, takže je pre mňa ťažké povedať konkrétne meno. Ale ak už musím, povedal by som Çağrı Çıtanak, ktorý hrá postavu Bülenta.

Sladká pomsta
Foto: Kanal D
 


Ako sme  mali možnosť vidieť na sociálnych sieťach, počas leta si veľa cestoval. Ktoré krajiny si za posledné mesiace navštívil a z ktorých si bol najviac nadšený?

Áno, toto leto som skutočne mal možnosť stráviť nejaký čas cestovaním. Bol som v USA, Spojených arabských emirátoch, Holandsku, či v Škótsku. Najviac ma zaujalo práve Škótsko svojou prírodou a autentickosťou. Tiež som strávil tri mesiace v USA, kde som sa usiloval o dramatický umelecký akademický titul, čo bolo pre mňa veľkou skúsenosťou.

Čo pre teba znamená láska?

Unikátny a pre život nevyhnutný zážitok.

Myslíš si, že sa vďaka popularite o teba dievčatá viac zaujímajú? Čo si o tom myslí tvoja priateľka?

Je to celkom príjemné, netvrdím opak. Navyše, mojej priateľke to neprekáža, keďže je tiež herečka (pozn. herečka Dilan Çiçek Deniz), dokáže to pochopiť.


Aké sú tvoje plány na ďalšie mesiace? Uvidíme ťa v nejakom novom seriáli?

Teraz pracujem na novej postave pre televízny seriál, ktorý sa bude vysielať v Turecku od januára 2019. Som z tejto role nadšený a myslím si, že to pre mňa bude veľké nové dobrodružstvo.

A čo rád robíš vo voľnom čase, keď nemusíš stáť pred televíznymi kamerami?

Milujem šport. Rôzne druhy športov. Okrem toho, že pravidelne chodím do posilňovne, tak vždy využijem možnosť ísť si zasurfovať alebo vychutnať si plavbu na plachetnici. Okrem toho sa každý týždeň venujem thajskému boxu. Snažím sa tiež zlepšovať v maľovaní. Je to tak nádherný zážitok tráviť čas sám so sebou a svojimi predstavami, aby ste napokon vytvorili jedinečné dielo. Bez ohľadu na to, ako veľmi je dobré alebo zlé. Robím to pre radosť a spokojnosť svojej duše.

Priučil sa Furkan počas nakrúcania seriálu nejakým novým kuchárskym fintám? Chcel byť hercom už od detstva a ktoré miesto na svete by si vedel predstaviť pre svoj domov? Prečítate si v celom rozhovore v aktuálnom čísle týždenníka Eurotelevízia č. 40/2018.

Furkan Andıç
Foto: archív Furkan Andıç
 
 

Sledujte seriál Sladká pomsta - v pondelok až piatok o 16.20 na Doma!

 


 

Komentáre ( 0)