Najväčšie tajomstvo Ralpha z Vtákov v tŕní: Zakázaná láska k mužovi!

02. 04 2018 08:00 | Jakub Trajteľ
Vtáky v tŕní - páter Ralph (Richard Chamberlain)
Vtáky v tŕní - páter Ralph (Richard Chamberlain) Foto: Warner Bros.

Ako dnes vyzerá a čomu sa venuje niekdajší ženský sexsymbol Richard Chamberlain?

Americký herec Richard Chamberlain patril od šesťdesiatych rokov minulého storočia k najžiadanejším hollywoodskym hercom. Hlavne svojím stvárnením pátra Ralpha v megaúspešnom príbehu Vtáky v tŕní si podmanil milióny ženských sŕdc po celom svete. V časoch jeho najväčšej slávy mu dokonca chodilo od fanúšičiek týždenne až 12-tisíc zamilovaných listov!

Richard a Rachel Ward v seriáli Vtáky v tŕní.
Foto: Warner Bros.
 

Uňho ale mali smolu! Ženský idol totiž dlhé roky skrýval svoju pravú sexuálnu orientáciu. Prehovoril o nej až v roku 2003 vo svojej autobiografickej knihe Zničená láska (Shattered Love). „Nikomu som svoju homosexualitu nevyvracal, ale priznávam, že som v mnohých rozhovoroch, v ktorých prišla na moju sexuálnu orientáciu reč, minimálne zahmlieval odpoveď,“ prezradil herec, ktorý 31. marca oslávil 84. narodeniny. Vyjsť s pravdou von sa rozhodol hlavne pre to, že už nedokázal na staré kolená niečo tajiť: „Bolo to pre mňa veľmi bolestivé obdobie, keď som hľadal svoje vlastné ja. Hlboko v sebe som si vtedy musel ujasniť, čo vlastne od života chcem a ako s ním naložím, aby som bol skutočne šťastný. Skutočnosť, že som bol známou osobou, mi to ešte sťažovala,“ opísal vo svojom životopise.
Richard dnes - na foto s fanúšičkou.
Foto: Instagram
 

V súčasnosti žije na Havaji so svojím dlhoročným partnerom, producentom Martinom Rabbettom. Herectvu sa už nevenuje. Naposledy sa však objavil aspoň v menších epizódnych úlohách v amerických seriáloch Zúfalé manželky, Chuck a Bratia a sestry.

Romantický seriál Vtáky v tŕni sledujte na Doma počas celej Veľkej noci - od soboty do utorka o 10:00 na Doma!

 

Komentáre ( 0)