Obrovská výzva pre telenovelového krásavca: Bude z neho... Ježiš!

02. 02 2016 14:20 | trinity
Jencarlos Canela (foto: Instagram Jencarlos Canela)
Jencarlos Canela (foto: Instagram Jencarlos Canela) Foto: Instagram Jencarlos Canela

Už je to oficiálne, do role Božieho syna v novučičkej produkcii vkĺzne herec a spevák Jencarlos Canela!

Uplynulý víkend potešil príťažlivý americký herec a spevák Jencarlos Canela (Ángel z V náručí diabla) svojich fanúšikov naozaj skvelou novinkou. Televízia Fox si ho totiž vybrala do najnovšieho unikátneho spracovania najznámejšieho biblického príbehu – v dvojhodinovom muzikáli Pokušenie, ktorý televízia uvedie v priamom prenose z New Orleans týždeň pred tohtoročnou Veľkou nocou (presnejšie 20. marca, na Kvetnú nedeľu), totiž Jencarlos stvárni hlavnú úlohu, Ježiša Krista!

Muzikál má byť podľa portálu Latin Gossip modernou interpretáciou posledných hodín života Božieho syna, má zachytávať Poslednú večeru, Judášovu zradu, súd Pontského Piláta a následné ukrižovanie a zmŕtvychvstanie. Jednotlivé udalosti budú ilustrovať vybrané pasáže z biblie, ale i široká paleta známych piesní.

V ambicióznom projekte sa okrem Jencarlosa objavia i ďalšie známe osobnosti, napríklad komik Tyler Perry v úlohe rozprávača; countryspeváčka Trisha Yearwood, držiteľka niekoľkých Grammy, v úlohe Márie; soulový spevák Prince Royce ako apoštol Peter či rocker Chris Daughtry ako Judáš.Prečítajte si aj:
* Veľký súboj: Najskôr Latinská Amerika, potom Turecko a teraz India!
* Šok pre fanúšikov Gilmoriek: Pokračovanie seriálu bez dôležitej postavy!?
* Copatá Abby z NCIS: V súkromí ju nespoznáte!

Komentáre ( 0)