Oriana z Mora lásky na všetkých titulkách?

09. 01 2016 09:35 , článok bol aktualizovaný 09. 01 2016 10:15 | trinity
Mariana Seoane (foto: Instagram Mariana Seoane)
Mariana Seoane (foto: Instagram Mariana Seoane) Foto: Instagram Mariana Seoane

Tentoraz sa na nich totiž atraktívna kráska ocitla, ako sa prekvapivo ukázalo... Omylom! :-)

Ak vám to nedáva zmysel, vedzte, že v piatok (8. januára) predpoludním sám mexický prezident Enrique Peña Nieto, ktorého druhou manželkou je, mimochodom, pôvabná herečka Angélica Rivera (Gaviota z Čistej lásky), prostredníctvom známej sociálnej siete informoval svojich spoluobčanov, že kompetentným orgánom sa konečne podarilo vypátrať a dolapiť Joaquína Guzmána Loeru, prezývaného El Chapo – narkobaróna, ktorý pred šiestimi mesiacmi ušiel z prísne stráženej mexickej väznice a odvtedy akoby sa pod ním zem zľahla...

Ak ešte stále tápate v temnotách a márne si lámete hlavu, čo má zatknutie kriminálnika na úteku, akokoľvek prominentného, spoločné s krásnou herečkou Marianou Seoane (Oriana z Mora lásky alebo Rebeca z rovnomenného seriálu)... Pozrite si obrázok z El Chapovho zatknutia, ktorý sa včera objavil na titulkách temer všetkých mexických denníkov i mnohých online médií a ktorý telenovelovú krásku pobavil natoľko, že sa ho prepostla na svojom profile na známej sociálnej sieti! Ako mnohí jej fanúšikovia totiž v polonahej kráske na plagáte, zdobiacom El Chapovu spálňu... Spoznala seba! :-)

Má to ale háčik, a poriadny! Na obrázku totiž vôbec nie je Mariana, ktorá preto foto zo svojho profilu v priebehu noci opäť zmazala, ale... Podľa večerných správa portálu Un1ónJalisco.mx, ktorý v archívoch dohľadal originál fotografie, brazílska modelka Alessandra Ambrosio!

Stenu El Chapovej spálne nezdobí Mariana, ako spočiatku mnohí tipovali, ale Alessandra Ambrosio!
Foto: Un1ónJalisco.mx (reprofoto)
 


Prečítajte si aj
* Čo spája hrdinku nového tureckého seriálu Láska na druhý pokus s Ferihou?
* Emir z Ferihy v gala: Najsexy fotky seriálového krásavca!
* Páni, tento darček... By sa rozhodne nevošiel pod žiadny stromček!