Paloma z Keď budeš moja: Hviezdou bola už v plienkach!

11. 07 2018 15:30 | Jakub Trajteľ
Keď budeš moja - Paloma (Silvia Navarro)
Keď budeš moja - Paloma (Silvia Navarro) Foto: Avant Venture Distribution

Verili by ste, že hviezdna kariéra obľúbenej herečky sa vďaka jej rodičom začala, keď bola iba batoľa?

Herečka Silvia Navarro, predstaviteľka temperamentnej Palomy z telenovely Keď budeš moja, ktorú môžete sledovať v televízii Doma každý pracovný deň popoludní, sa narodila pred 39 rokmi v hlavnom meste slnečného Mexika, v Mexico City. Už odmalička bola bezprostredná, komunikatívna a rada sa ukazovala. Nečudo, že Silviin talent sa rozhodli jej rodičia podchytiť už takpovediac od plienok.

Ešte ako batoľa ju doviedli na konkurz do televíznej reklamy, ktorý vyhrala. Jej prvou „hereckou príležitosťou“ bolo lezenie po štyroch v plienkach, na ktoré sa reklama robila. Na túto miniúlohu si dnes už síce nepamätá, ale pre jej budúcnosť znamenala veľa.

Silvia mala už od začiatku šťastie: účinkovanie v reklame vystriedali ďalšie ponuky a rozkošné dievčatko si začali postupne všímať aj známi televízni producenti. Keď dovŕšila dva roky, rodičia ju prihlásili do konkurzu na malú rolu v úspešnom seriáli Žena so znamením hanby (La mujer marcada). Okamžite ju angažovali.

Dnes je zo Silvie obľúbená hviezda mexických telenoviel, milovaná žena (s priateľom Gerardom Casanovom, tamojším viceprezidentom staníc skupiny Disney a ESPN, randí od konca roku 2012) - a od septembra 2015 i matka malého synčeka Leóna.

Sledujte telenovelu Keď budeš moja - v pondelok až piatok o 16.40 na Doma!

 

Komentáre ( 0)