Už je to oficiálne: Telenovelová kráska a svetoznámy kúzelník sú pár!

04. 01 2017 15:45 | Alexandra Stahlová
Belinda ako Valentina v Rebeloch na strednej
Belinda ako Valentina v Rebeloch na strednej Foto: Televisa

Svetu to dali vedieť obaja zaľúbenci len predvčerom - horúcimi vyznaniami lásky na známej sociálnej sieti!

Šuškalo sa o tom síce už dlhšie – v podstate odvtedy, čo účinkovala v jednom z jeho dych vyrážajúcich trikov -, no oficiálne potvrdenie ich vzťahu prišlo až teraz. Pôvabná mexická herečka Belinda (Valentina z Rebelov na strednej) a svetoznámy kúzelník Criss Angel sú pár! Svet sa o tom dozvedel priamo od nich. Presnejšie, z ich predvčerajšej komunikácie na známej sociálnej sieti. Začala to Belinda relatívne nevinným prianím: „Šťastný Nový rok, Criss, moja láska!“ Criss odpísal v podobnom duchu „Šťastný Nový rok, Belinda, moja láska. Si láskou môjho života!!!“ A pridal zamilovaného smajlíka so srdiečkami namiesto očí!

Belinda zakontrovala vyznaním v rodnej španielčine „Jednou z najkrajších vecí, ktorá sa mi tento rok prihodila, bolo stretnutie s Crissom, ktorý ma naučil nesúdiť ľudí, kým ich nespoznám...“ Crissova reakcia na seba nenechala dlho čakať: „Pred tebou som nikdy nikoho tak nemiloval. Vďaka tebe chcem byť tým najlepším mužom, akým dokážem. Si úžasná – skutočne magická čistá láska, navždy milovaná.“

Ak si teraz myslíte, že toto už hádam ani nemožno ničím tromfnúť... Ste vedľa. Dnes nadránom totiž Criss pridal ďalší horúci post: „Bez teba nie som nič, láska.“ A doplnil ho fotografiou so svojou krásnou priateľkou, ktorú ani netreba zvlášť komentovať, čo poviete?

Prečítajte si aj:
* Svadba krásky z Vymenených životov: Takáto bola nádherná nevesta!
* Fešák z Gilmoriek sa bude ženiť!
* Cihan z Vymenených životov: Takto potešil na narodeniny seriálového syna!