Tak sme sa konečne dočkali: Telenovelové legendy opäť spolu na pľaci!

18. 03 2016 08:35 , článok bol aktualizovaný 18. 03 2016 10:37 | Alexandra Stahlová
Víťazstvo lásky - Heriberto a Victoria (César Évora a Victoria Ruffo)
Víťazstvo lásky - Heriberto a Victoria (César Évora a Victoria Ruffo) Foto: Televisa

Šuškalo sa o tom síce už dlhšie, no dnes je to – ako inak, vďaka sociálnym sieťam – oficiálne!

OK, tak teda buďme konkrétni. Keď sa koncom minulého roka objavili správy, že obľúbené latino hviezdy Victoria Ruffo a César Évora si po divákmi zbožňovanej Macoche a Víťazstve lásky spolu zahrajú osudom ťažko skúšaný zamilovaný pár v ďalšej telenovele s pracovným názvom Diany (Las Dianas), voľnom remaku populárnej venezuelskej telenovely Dve Diany (Las dos Dianas) z roku 1992... Fanúšikovia boli vo vytržení. Oprávnene, chémia medzi oboma hereckými legendami je totiž neuveriteľná!

No ich vtedajšie nadšenie je nič v porovnaní s tým, čo sa na sociálnych sieťach rozpútalo pred pár dňami, keď nestarnúca Victoria na svoj profil zavesila najprv spoločné civilné foto zo stretnutia s charizmatickým Césarom a o niečo neskôr... Foto z nakrúcania!

Či si výsledok ich novej spolupráce budeme môcť vychutnať i na slovenských obrazovkách - a ak áno, kedy - zatiaľ nevieme... V každom prípade sa ale už onedlho môžete tešiť na opätovné stretnutie s touto šarmantnou seriálovou dvojicou – v už spomínanom Víťazstve lásky, ktoré sa od 4. apríla vracia na obrazovky televízie Doma!


Prečítajte si aj:
* Víťazstvo lásky: Najoľúbenejšia mexická telenovela sa vracia na Doma!
* J.T. z Krok za krokom dnes: Prekvapí vás, čomu sa venuje!
* Hrozivá nehoda diablice Leonor z Nezlomnej Valentíny: Pád z pódia!