16. 05 2017 19:35 | trinity

Kým nás smrť nerozdelí III.

Ak niekto vie o manželskom živote všetko... Tak celkom iste Eddie a Joy, ktorí sú spolu už celú večnosť! :-)

Kým nás smrť nerozdelí
Kým nás smrť nerozdelí

('til Death, Komediálny seriál, 30´, USA, 7. september 2006 - 20. jún 2010, Stereo)
Hrajú: Brad Garret, Joely Fisher, Kat Foster, Eddie Kaye Thomas, Timm Sharp, J.B. Smoove, Martin Mull, Kathleen Rose Perkins, Kate Micucci, Nick Bakay, Lindsey Broad, Jeremy Guskin, Susan Yeagley, Tricia Leigh Fisher, Kevin Nealon, Anthony Anderson, Laura Clery, Pat Fraley, Krysten Ritter


Utorok až sobota o cca 1.25
Eddie (Brad Garret) a Joy Starkovci (Joely Fisher) sú manželmi už odnepamäti – a približne rovnako dlho si spokojne hovejú vo svojom útulnom klasickom domčeku na malebnom predmestí Filadelfie. Novú energiu a príjemný svieži vánok do ich vzťahu vnesú na začiatku prvej série ich noví susedia Steph (Kat Foster) a Jeff (Eddie Kaye Thomas) Woodcockovci – čerstvo zosobášení a po uši zamilovaní mladomanželia! Eddiemu je na prvý pohľad jasné, že Jeff zúfalo potrebuje od skúsenejšieho poradiť, aby sa naučil všetko, čo správny manžel musí vedieť a pochopil, čo všetko to obnáša. Nuž a pre Woodcockovcov je zase pohľad cez plot rovnako prekvapivým i mierne desivým a odstrašujúcim nahliadnutím do budúcnosti ich manželstva, hoci sa pritom naučia mnoho zaujímavého – že ku každému dobrému manželstvu neoddeliteľne patria i pragmatické hry (napríklad nečakane zábavné vyjednávanie „sex za nábytok“), či aké je dôležité naučiť sa grilovať ministeaky!

V druhej a tretej sérii sa susedské vzťahy s Woodcockovcami dostanú mierne do úzadia a do popredia vystúpi chlapské priateľstvo Eddieho a Kennyho Westechestera (J.B. Smoove) – nedávno rozvedeného čudáka, s ktorým sa Eddie pozná z projektu „Veľký brat“ a ktorý sa k nim po istom čase dokonca nasťahuje!

Nuž a vo štvrtej, poslednej sérii sa zase všetko mierne zamotá a skomplikuje, keď si po návrate z dažďového pralesa na zadnom dvore Starkovcov natrvalo zaparkuje obytný karavan Doug Von Stuessen (Timm Sharp), dlhoročný priateľ - teraz vlastne už novopečený manžel - ich svojráznej dcéry Ally (najprv Lindsey Broad, potom Kate Micucci), ktorý si je zo dňa na deň istejší, že jeho život je... Sitcom!


Čo možno neviete
V úlohe Allison „Ally“ Starkovej sa postupne objavili až štyri talentované mladé herečky - Krysten Ritter, Laura Clery, Lindsey Broad a Kate Micucci!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.