01. 03 2017 07:35 | www.tvdoma.sk

Na streche

Ak koluje o nejakej celebrite pikantná klebeta, len tu sa dozviete, či je pravdivá!

Na streche
Na streche Foto: TV Markíza

Relácia Na streche dlhé roky patrila k úspešným pôvodným formátom televízie Markíza, na ktorej obrazovkách figurovala niekoľko rokov pod taktovkou dramaturgičky Gabriely Drobovej v spolupráci s režisérom Petrom Balážom! Nuž a od septembra 2010 našla nový domov v televízii DOMA v reprízových vydaniach. Mapovala životný štýl známych osobností, ich záľuby, vášne a tiež mediálne fámy, ktoré sa ich týkali.

Dušou relácie bola autorka a moderátorka Oľga Záblacká, ktorej akoby zázrakom otvárali dvere do svojich príbytkov aj také celebrity, ktoré si súkromie pred médiami zvyčajne úzkostlivo strážia. V dokrútkach a rozhovoroch boli hostia uvoľnení a otvorení a diváci sa o nich vždy dozvedeli niečo nové, zaujímavé a pikantné! Relácia Na streche skrátka mala skvelý kredit a tešila sa dlhé roky z vytrvalej priazne divákov.

Bulvárny svet nás štedro zahŕňal - a vlastne stále zahŕňa - dohadmi, fámami a veľa ráz aj klamstvami o populárnych ľuďoch. Tvorcovia relácie Na streche dbali o to, aby sa k divákom dostali vždy len overené informácie zo zásady z prvej ruky!

Ak kolovala o nejakej celebrite pikantná klebeta, len Na streche ste sa dozvedeli, či je alebo nie je pravdivá! Nuž a svojho času ste tiež mohli využiť rubriku Kačica týždňa a pýtať sa formou sms na všetko, čo vás zaujímala o našich celebritách.

Za pozornosť stál aj vizuál tohto lifestylového formátu. Moderátorské vstupy a rozhovory s hosťami sa nakrúcali na reálnej streche v starom centre Bratislavy s prekrásnym výhľadom. Pohľad z vrchu na Hviezdoslavovo námestie, výhľad na SND, Bratislavský hrad či Dóm Sv. Martina tvorili mimoriadne originálnu a ojedinelú scénu, ktorá bola aj vo svetovej televíznej brandži raritou! Hra svetla, oblakov, zapadajúceho slnka, či hviezdna obloha zabezpečovali vždy iné, atraktívne a prirodzene výtvarné pozadie...

Lifestylový formát Na streche nebol teda zaujímavý len svojím obsahom, ale bol tiež príjemnou pastvou pre oči.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.