01. 12 2015 07:35 | www.tvdoma.sk

Na streche

Ak koluje o nejakej celebrite pikantná klebeta, len tu sa dozviete, či je pravdivá!

Na streche
Na streche Foto: TV Markíza

Relácia Na streche dlhé roky patrila k úspešným pôvodným formátom televízie Markíza, na ktorej obrazovkách figurovala niekoľko rokov pod taktovkou dramaturgičky Gabriely Drobovej v spolupráci s režisérom Petrom Balážom! Nuž a od septembra 2010 našla nový domov v televízii DOMA v reprízových vydaniach. Mapovala životný štýl známych osobností, ich záľuby, vášne a tiež mediálne fámy, ktoré sa ich týkali.

Dušou relácie bola autorka a moderátorka Oľga Záblacká, ktorej akoby zázrakom otvárali dvere do svojich príbytkov aj také celebrity, ktoré si súkromie pred médiami zvyčajne úzkostlivo strážia. V dokrútkach a rozhovoroch boli hostia uvoľnení a otvorení a diváci sa o nich vždy dozvedeli niečo nové, zaujímavé a pikantné! Relácia Na streche skrátka mala skvelý kredit a tešila sa dlhé roky z vytrvalej priazne divákov.

Bulvárny svet nás štedro zahŕňal - a vlastne stále zahŕňa - dohadmi, fámami a veľa ráz aj klamstvami o populárnych ľuďoch. Tvorcovia relácie Na streche dbali o to, aby sa k divákom dostali vždy len overené informácie zo zásady z prvej ruky!

Ak kolovala o nejakej celebrite pikantná klebeta, len Na streche ste sa dozvedeli, či je alebo nie je pravdivá! Nuž a svojho času ste tiež mohli využiť rubriku Kačica týždňa a pýtať sa formou sms na všetko, čo vás zaujímala o našich celebritách.

Za pozornosť stál aj vizuál tohto lifestylového formátu. Moderátorské vstupy a rozhovory s hosťami sa nakrúcali na reálnej streche v starom centre Bratislavy s prekrásnym výhľadom. Pohľad z vrchu na Hviezdoslavovo námestie, výhľad na SND, Bratislavský hrad či Dóm Sv. Martina tvorili mimoriadne originálnu a ojedinelú scénu, ktorá bola aj vo svetovej televíznej brandži raritou! Hra svetla, oblakov, zapadajúceho slnka, či hviezdna obloha zabezpečovali vždy iné, atraktívne a prirodzene výtvarné pozadie...

Lifestylový formát Na streche nebol teda zaujímavý len svojím obsahom, ale bol tiež príjemnou pastvou pre oči. Na obrazovkách televízie DOMA si ho každý deň od pondelka do nedele nadránom môžete vychutnať v reprízach!


-1 komentárov
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.