Vy sa pýtate, my odpovedáme! (január 2019)

31. 01 2019 14:30 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Jana: Dobrý deň, milá TV Doma, dočkáme sa na našej obľúbenej televíznej stanici čoskoro mexických, resp. latinskoamerických telenoviel?
- Určite áno, o presnom výbere a nasadení budeme včas informovať.

Klaudia: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či budete ešte vysielať seriál Čarodejnice (Charmed)?
- Žiaľ, v najbližšej dobe tento seriál neplánujeme vysielať.

Zuzka: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či neplánujete vysielať seriál Erkenci Kuş (Ranné vtáča), ktorý má v Turecku veľmi veľký úspech. Ďakujem!
- Tento titul to síce nebude, ale už od 11. februára 2019 si budete môcť na Doma vychutnávať obdobne kvalitnú seriálovú novinku z tureckej produkcie s názvom Šťastie mojich detí. Ani tentoraz rozhodne nebude núdza o veľké emócie.

Terezka: Plánujete vysielať The Originals (Originály)?
- O vysielaní tohto seriálu aktuálne neuvažujeme.

Biba: Ja by som chcela vidieť brazílsku telenovelu Avenida Brasil, tie turecké ma nebavia...
- Túto telenovelu zatiaľ neplánujeme vysielať, ale určite sa do našej programovej štruktúry ešte vrátia aj latinskoamerické seriály.

Jana: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či plánujete vysielať mexickú telenovelu Čo mi život ukradol (Lo que la vida me robó)? V Mexiku mala obrovský úspech. Ďakujem.
- Bohužiaľ, túto telenovelu v najbližších mesiacoch vysielať neplánujeme.

Filip: Dobrý deň, budete aj tento rok vysielať odovzdávanie Oscarov?
- Áno, aj tento rok plánujeme vysielať nočný priamy prenos a nasledujúci večer už tradične nebude chýbať zostrih toho najzaujímavejšieho z odovzdávania najprestížnejších filmových cien.

Veve: Budete niekedy vysielať turecký seriál Kiralık Aşk? Ďakujem.
- Tento seriál v našich plánoch aktuálne nefiguruje.

Daniela: Dobrý deň, plánujete, prosím, ešte vysielať najlepšiu telenovelu Teresa? Ale nie skoro ráno, ako naposledy? Alebo nejakú mexickú telenovelu? Už na základe týchto nekonečných otázok ohľadom mexických telenoviel by ste ich mohli konečne zaradiť. Nielen tie turecké pre staršie dámy. Ďakujem.
- Teresa sa zatiaľ na návrat nechystá, latinskoamerických telenoviel sa však ešte určite dočkáte.

Simona: Dobrý deň, nedávno ste písali, že v roku 2019 budete opäť vysielať seriál Nekonečná láska, môžem sa spýtať, v ktorý mesiac to asi bude?
- Prezradíme vám to úplne presne, mimoriadne obľúbená Nekonečná láska štartuje na Doma v pondelok, 4. februára 2019, o 22.20.

Mirka: Mate v pláne dávať seriál Tisíc a jedna noc?
- Aktuálne o tom neuvažujeme.

Melánia: Zdravím, chcem sa opýtať na jeden seriál. Volá sa Fazilet Hanim ve Kizlari. Bol veľmi obľúbený, nechcete ho v budúcnosti vysielať? Ďakujem za odpoveď.
- Žiaľ, v najbližšej dobe ho vysielať neplánujeme.

Romča: Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či sa bude vysielať Neželaná nevesta až do konca, pretože každý deň pribúdajú nové časti. Zaujímalo by ma, či sa dočkáme aj tých epizód. Ďakujem.
- Teraz plánujeme dovysielať celú 2. sériu, a keď budú dostupné epizódy z 3. série pre medzinárodné použitie, tak určite odvysielame aj tie.

Nadežda: Nebudete niekedy vysielať telenovelu Žena v zrkadle (La Mujer en el Espejo)?
- Zatiaľ tento seriál neplánujeme zakúpiť.

Zuzana: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či v najbližšej dobe neplánujete zaradiť do vysielacej štruktúry seriál Frasier. Veľmi by potešil. Vopred ďakujem za odpoveď.
- V najbližšom čase sa návrat Frasiera nechystá, zo sitcomov vám na Doma aktuálne ponúkame Pestúnku Fran a Takú obyčajnú rodinku.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)