Vy sa pýtate, my odpovedáme! (december 2018)

28. 12 2018 14:30 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Romana: Dobrý deň, prečo už viac nebudete opakovať  telenovely Nespútaný anjel alebo Víťazstvo lásky? V jednom kuse plánujete napríklad Skrytú vášeň alebo Keď budeš moja, mohli by ste potešiť aj fanúšikov Maite Perroni a Williama Levyho. Alebo zaradiť niečo nové s Maite, čo tak Antes Muerta Que Lichita? Prosím, dajte niečo nové mexické a nie vkuse turecké alebo španielske či mexické, čo opakujete dookola...

Latinskoamerické telenovely budeme určite vysielať aj v budúcnosti, o presnom výbere titulov a ich nasadení budeme včas informovať.

Agáta:  Dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať na to, že kedy plánujete vysielať seriál Houdini & Doyle, a či neplánujete náhodou odvysielať telenovelu Las Amazonas. Za odpoveď vopred ďakujem.

Výborný kriminálny seriál Houdini & Doyle určite plánujeme odvysielať, o zakúpení telenovely Las Amazonas aktuálne neuvažujeme.

Kristína: Dobrý večer, prosím vás, koľko častí má Neželaná nevesta?

Presný počet Vám zatiaľ nevieme povedať, keďže seriál sa v domovskom Turecku ešte vysiela a nové časti sa stále produkujú.

Salome: Mám otázku, budete vysielať turecké seriály Dolunay a Erkenci Kuş s Canom Yamanom?

Dolunay vysielať neplánujeme, Erkenci Kuş je stále ešte v produkcii, takže keď bude tento seriál dostupný, určite jeho zakúpenie zvážime.

Daniela:  Prečo mi neodpovedáte? Vždy sa pýtam, či plánujete niekedy vôbec vysielať aj staršie telenovely, napríklad Túžba tela, La Tormenta: Pokušenie lásky, Daniela, Macocha, a podobne. Takú Skrytú vášeň vysielate stále, ale my chceme aj iné staršie telenovely. Ďakujem za odpoveď.

Divákov televízie Doma môžeme rozdeliť na dva tábory: jedna časť chce vidieť nové, druhá staršie, už vysielané telenovely. Budeme sa snažiť vyhovieť všetkým.

Viera: Dobrý deň, prosím vás, neplánujete odvysielať tureckú telenovelu Kara Para Aşk?

V najbližšej dobe tento seriál vysielať neplánujeme. Tešiť sa však môžete na premiéry iných, obdobne kvalitných tureckých seriálov.

Viktória: Dobrý deň, chcem sa vás opýtať, či budete ešte niekedy vysielať telenovelu Túžba tela. Ďakujem za odpoveď.

Žiaľ, aktuálne o tom neuvažujeme.

Zuzana: Chcem sa opýtať, prečo ste zrušili jednu časť Neželanej nevesty? Tá jedna, čo ide, má čistý čas 30 minút. Zdá sa vám to v poriadku? Čítajte trocha komentáre na stránke Neželanej nevesty na Facebooku. Myslím, že ste veľa divákov týmto krokom pobúrili. Tie vianočné filmy ste mohli dať aj po druhej časti.

Naše vianočné filmy sa tešia veľkej diváckej obľube už niekoľko rokov, a zároveň sme nechceli ani prerušiť seriál Neželaná nevesta, preto sme pripravili menšiu dávku seriálu a súčasne uspokojujeme divákov bažiacich po vianočnej romantike.

Natália: Prečo sa Neželaná nevesta vysiela už len jedna časť? Jediné, čo sa dalo pozerať a teraz všade trepete Vianoce. Sledovanosť klesla na bod mrazu.

Musíme Vás sklamať, ale naše vianočné filmy sa tešia veľkej diváckej obľube už niekoľko rokov a je tomu tak aj tento raz. Sledovanosť našej televízie v mesiaci december stúpa.

Jana: Dobrý deň, avizovali ste, že budúci rok uvediete premiérovú 7. a 8. sériu seriálu Upírske denníky, viete upresniť, kedy to bude a v akom vysielacom čase? Neplánujete pred uvedením premiérových častí zopakovať celý seriál alebo aspoň jeho časť? Ďakujem za odpoveď.

Premiérovú 7. sériu Upírskych denníkov budeme vysielať už vo februári 2019. Reprízu starších sérií zatiaľ neplánujeme.

Jarmila: Dobrý deň, kedy budete vysielať seriál Dobrý doktor?

Plánujeme ho vrátiť na obrazovky budúci rok.

Patrícia: Dobrý deň, budete niekedy vysielať americky seriál V siedmom nebi?

V najbližšej dobe tento seriál vysielať neplánujeme, už v januári 2019 sa však môžete tešiť na premiérovú 6. sériu vynikajúceho rodinného komediálneho seriálu Taká obyčajná rodinka. 


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)