Vy sa pýtate, my odpovedáme! (september 2018)

28. 09 2018 14:15 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Terka: Dobrý deň, chcem sa opýtať do rubriky Vy sa pýtate, my odpovedáme, či plánujete vysielať nejaké nové americké seriály? Čítala som, že chcete odvysielať aj The Good Doctor alebo Houdini and Doyle, ale potešili by aj iné kriminálky napríklad. Za odpoveď vopred ďakujem a prajem veľa úspechov.
- The Good Doctor zavíta na obrazovky televízie Doma už od pondelka, 15. októbra, pod slovenským názvom Dobrý doktor, tešiť sa naňho môžete každý pracovný deň o 19.20. Plánujeme odvysielať aj spomínaný seriál Houdini and Doyle.

Helena: Kedy plánujete odvysielať telenovelu Nespútaný anjel? Alebo už dlho nešli Právo na lásku, Daniela, Rebeca, Sladká Lucia, máte s čoho vyberať...
- Žiaľ, tieto telenovely zatiaľ neplánujeme vysielať.

Mima: Dobrý deň, chcem sa opýtať na seriál Neželaná nevesta, má dve série, budete vysielať aj tú druhú? Teda máte zákupenú aj tú najnovšiu? Ďakujem!:-)
- Samozrejme, plánujeme odvysielať prvú aj druhú sezónu tohto obľúbeného seriálu.

Ľubica: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či neplánujete odvysielať turecký seriál Kizim (Moja dcéra). Je to novinka v Turecku. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Zatiaľ to nemáme v pláne, keďže tento seriál sa v domovskom Turecku ešte len začal vysielať. Uvidíme, ako bude vyzerať, a následne sa rozhodneme. :-)

Layla: Dobrý deň, budete niekedy opäť vysielať turecký seriál Nekonečná láska?
- Áno, tešiť sa naňho môžete už budúci rok.

Alexandra: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či neuvažujete aj o vysielaní niektorej v súčasnosti populárnej narconovely, ako napr. Senora Acero, La Piloto alebo La Querida Del Centauro? Ďakujem za odpoveď.
- Určite ich neplánujeme vysielať, tento typ programu nezapadá do profilu našej televízie.

Michaela: Prosím vás, koľko častí má Sladká pomsta?
- Tento seriál pozostáva z 82 epizód.

Paťo: Ahoj, televízia Doma, ja mám dve otázky, neplánujete vysielať Xenu alebo Čarodejnice? Aj tento seriál by bol úspešný, zakúpte ho, je fakt dobrý - Poyraz Karayel.
- Žiaľ, spomínané seriály zatiaľ vysielať neplánujeme.

Lýdia: Dobrý deň, chcela by som vedieť, či budete niekedy opakovať Lásku na druhý pokus alebo či niekedy plánujete vysielať Siyah Beyaz Aşk.
- Lásku na druhý pokus ešte na Doma určite uvidíte, seriál Siyah Beyaz Aşk zatiaľ zakúpiť neplánujeme.

Lucia: Dobrý deň, čítam v ostatných otázkach ,že čo sa týka telenoviel Rosalinda, Daniela, Rebeca, La Tormenta, Túžba tela, už ich neplánujete vysielať. To znamená, že už nikdy nepôjdu žiadne obľúbené mexické telenovely? Ak je to pravda, nuž, je to škoda. A vzhľadom na pobyt Maria Cimarra v Bratislave by sa taká Skrytá vášeň a Túžba tela náramne hodili...
- Vysielanie mexických telenoviel do budúcna určite nevylučujeme, len sme im aktuálne dopriali menšiu prestávku.

Marcela: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či budete ešte niekedy vysielať telenovelu Túžba tela?
- Zatiaľ túto vysielať neplánujeme.

Monika: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či ešte uvidíme krimiseriál Prípady pre Lauru? Alebo či odvysielate nové časti seriálov ako Sherlock a Watsonová a Bostonské vraždy? Za odpoveď vopred ďakujem.
- Máme pre vás dobré správy, budeme vysielať Prípady pre Lauru, aj nové série Bostonských vrážd. Sherlocka a Watsonovú už vysielať neplánujeme.

Ema: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či neplánujete vy alebo TV Markíza cez Vianoce odvysielať vianočnú animovanú biblickú rozprávku Šťastná hviezda. Veľmi by ste ma tým potešili. Za odpoveď ďakujem a želám veľa úspechov.
- Žiaľ, danú rozprávku neplánujeme vysielať.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)