Vy sa pýtate, my odpovedáme! (november 2017)

30. 11 2017 14:15 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Nikola: Bude sa aj cez december vysielať Nekonečná láska?
- Máme pre vás dobrú správu, o Nekonečnú lásku neprídete ani počas decembra, kedy sa príbeh seriálu definitívne uzavrie.

Demi: Dobrý deň, budete niekedy vysielať telenovelu La Gata a Corazón Indomable? Tieto telenovely mali veľký úspech a myslím si, že by sa ľuďom určite páčila. Ďakujem za odpoveď a dúfam, že budete aspoň jednu v najbližšej dobe vysielať.
- Bohužiaľ, tieto telenovely zatiaľ vysielať neplánujeme.

Martina: Dobrý deň, chystáte sa odvysielať aj druhú sériu krimiseriálu Prípady pre Lauru?
- Samozrejme, hneď po skončení 1. série odvysielame v premiére aj záverečnú 2. sériu.

Radino: Dobrý deň, rád by som sa opýtal k telenovele Milady, či ju ešte uvidíme na obrazovkách TV Doma? Potešilo by zopakovanie, naposledy sme ju videli pred 17 rokmi na Markíze. Ďakujem za odpoveď.
- Bohužiaľ, túto telenovelu neplánujeme reprízovať.

Erika: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či budete pokračovať aj 7. sériou Roztomilých mŕch po ukončení 6-tej, vopred vám ďakujem za odpoveď.
- Roztomilé mrchy si dajú vo vysielaní TV Doma menšiu prestávku, na premiéru 7. série sa však môžete tešiť v priebehu budúceho roka.

Natália: Dobrý deň prajem, chcela by som vás spýtať, či budete po seriáli Nekonečná láska vysielať aj iný turecký seriál. Vopred ďakujem za odpoveď.
- Áno, určite plánujeme pokračovať vo vysielaní premiérových tureckých seriálov. Ďalší naozaj zaujímavý titul uvedieme na obrazovky už začiatkom budúceho roka.

Rebeka: Kedy sa začne vysielať telenovela Esmeralda? Už sa neviem dočkať... Dúfam, že mi odpíšete... Ďakujem!
- Legendárna telenovela Esmeralda sa vráti už v pondelok, 4. decembra 2017, o 17.40, sledovať ju budete môcť každý pracovný podvečer na TV Doma.

Terezka: Kedy budete vysielať seriál Búrlivé víno?
- Obľúbený rodinný seriál z krásneho vinárskeho prostredia si budete môcť na TV Doma vychutnávať opäť od začiatku už od januára 2018 v popoludňajšom vysielacom čase.

Martina: Dobrý deň, chcem sa spýtať, kedy bude ďalšia séria Upírskych denníkov. Dávnejšie ste tu odpisovali jednej pani, že odvysielate všetky série. Dňa 21. 11. ste odvysielali poslednú časť piatej série a v TV programe nie je ďalšie pokračovanie. :-( Dúfame, že to bude čoskoro. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
- Upírske denníky sa vrátia na naše obrazovky už na jar 2018.

Mária z Trnavy: Dobrý deň, asi sa tu táto otázka vyskytla už viackrát, no skúsim šťastie aj ja. Plánujete vysielať, či už v blízkej alebo vzdialenej dobe, turecký seriál Medcezir? Myslím, že by sa viacerí diváci potešili a možno by to malo podobný úspech u mladých ako Feriha, o čom svedčí aj veľká sledovanosť v domácom Turecku. Ďakujem za odpoveď.
- Bohužiaľ, tento seriál neplánujeme vysielať.

Ivana: Dobrý deň, kedy odvysielate poslednú časť Nekonečnej lásky? A Lásky na druhý pokus? Môžete napísať dátum?
- Môžeme, oba seriály dovysielame vo štvrtok, 21. decembra 2017. :-)

Adam: Dobrý deň, chcel by som sa spýtať viac otázok. Plánujete vysielať telenovelu Rubi a budete ešte vysielať na Markíze americký seriál FBI: Prípady Sue Thomasovej? Budete ešte reprízovať seriál Sultán a vysielať aj nové série, ktoré vysiela TV Barrandov? Za odpoveď ďakujem, prajem pekný deň.
- Telenovelu Rubi zatiaľ vysielať neplánujeme, seriálu FBI: Prípady Sue Thomasovej sa však určite ešte dočkáte. Čo sa týka Sultána, naďalej platí, že už sa na naše obrazovky nevráti.

Denisa Burianková: Krásny deň, rada by som sa vám touto cestou poďakovala za to, že ste vrátili späť staré dobré telenovely ako sú Cigánky a Esmeralda, s babkou sme pravidelne sledovali. Moja otázka znie, či plánujete niečo podobné aj s tureckými seriálmi, rada by som si ešte niekedy pozrela Tisíc a jednu noc, Slzy Bosporu, Ezela... Budete ich niekedy v budúcnosti vysielať?
- Bohužiaľ, tieto staršie turecké seriály, ktoré už majú reprízu za sebou, vysielať neplánujeme.

Nina: Som nadšená, že ste sa rozhodli „načrieť“ do archívu a priniesť tak divákom a diváčkam legendárne telenovely! Cigánky boli skvelé prekvapenie, no a teraz pre nás máte priam darček v podobe legendárnej Esmeraldy. Chcela by som sa vás preto spýtať, či telenovely od Televisy a Telemunda sú jediné, po ktorých ste siahli, alebo sa môžeme tešiť napríklad aj na Rebecu od Venevision či Záhadnú ženu od RCTV. Som skutočne nadšená a verím, že „archív“ nebude znamenať len donekonečna reprízované Keď budeš moja a Skrytú vášeň, ani napríklad Macochu, Čistú lásku, La Tormentu, Naučím ťa milovať či Túžbu tela, ale prinesiete nám po rokoch aj Rosalindu, Cesty lásky, Pravú lásku, Prameň lásky, Marianu, dcéru noci, Právo na lásku, Danielu či Odplatu. Ďakujem za odpoveď a nech stále vysielate skvelé seriály!
- Ďakujeme veľmi pekne za vaše milé slová, do nášho bohatého archívu latinskoamerických telenoviel ešte určite načrieme. :-)

Jana Nagyová: Dobrý deň, neplánujete vysielať seriály Reign, The Carrie Diaries a Jane the Virgin (čo je dokonca americká seriálová adaptácia telenovely Juanin zázrak, ktorú poznajú aj slovenskí diváci)? Okrem telenoviel by som opäť rada videla na obrazovkách Doma aj nejaký premiérový americký seriál určený prevažne pre ženy/dievčatá, ale nie kriminálku ako Prípady pre Lauru. A keď už nie premiéru, tak aspoň reprízu od začiatku seriálov Gossip Girl a Škaredá Betty. Roztomilé mrchy sa vám pomal míňajú, takže by to skutočne chcelo nejakú sviežu náhradu, a nie zase nejakú reprízu... Ďakujem za vašu odpoveď a prajem veľa úspechov.
- Žiaľ, z vami spomínaných seriálov zatiaľ neplánujeme zaradiť do vysielania ani jeden, ale môžeme vás ubezpečiť, že budeme neustále prinášať aj premiérové seriály.

Irena: Dobrý deň, neplánujete po úspechu seriálu Velvet zaradiť do vysielania jednak jeho voľné pokračovanie Velvet Colección, alebo aj nejaký ďalší španielsky seriál? Výrabajú ich mnoho a veľa z nich sa vysiela aj vo východnej Európe - napríklad El Príncipe či Perdóname Señor v Chorvátsku a Slovinsku. Ďakujem za odpoveď.
- Bohužiaľ, televízne vysielacie práva na pokračovanie seriálu Velvet aktuálne nie sú dostupné.

Lucia: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, odvysielate niekedy seriál Providence? Potešili by aj seriály ako Rosalinda, Túžba tela... Ja viem, všetci chcú po vás všetko, ale tak snáď... ;-) Ďakujem.
- Providence už neplánujeme, archívne telenovely však nevylučujme, čo dokazuje aj kultová Esmeralda, ktorú začíname vysielať už od pondelka, 4. decembra 2017, o 17.40.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)