Vy sa pýtate, my odpovedáme! (október 2017)

31. 10 2017 14:30 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Barbora: Dobrý deň, kedy budete dávať nové série seriálu Sherlock a Watsonová? Ďakujem.
- Žiaľ, premiérové sezóny tohto seriálu zatiaľ vysielať naplánujeme, aktuálne však každý piatok večer reprízujeme 2. sériu a v budúcom roku sa môžete tešiť aj na opakovanie 3. série. Radi by sme vám tiež odporučili skvelý premiérový kriminálny seriál Prípady pre Lauru, ktorý na Doma odštartuje už v pondelok, 13. novembra, o 19.30.

Veronika: Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za odvysielanie vynikajúcej telenovely Tri sestry, a chcela by som sa informovať, či plánujete vysielať telenovelu La Tormenta: Pokušenie lásky alebo telenovelu Nezlomná Valentína?
- Áno, plánujeme vysielať aj obľúbené telenovely z nášho archívu, názvy konkrétnych titulov včas odhalíme. :-)

Veronika: Dobrý deň prajem, chcem sa vás spýtať a zároveň dúfam, že seriál Roztomilé mrchy bude pokračovať 6. sériou po skončení tejto 5. série. Vopred ďakujem za odpoveď.
- Dúfate veľmi správne, po skončení 5. série pokračujeme vo vysielaní aj premiérovou 6. sezónou. :-)

Katka: Plánujete odvysielať telenovely ako napríklad Čaro lásky, Nespútaný anjel či Víťazstvo lásky? Ďakujem.
- Opäť len môžeme zopakovať, že rozhodne načrieme aj do nášho bohatého telenovelového archívu. Dajte sa prekvapiť, o aké tituly presne pôjde.

Roberta: Pekný deň, milá TV Doma, mám jednu otázku, na ktorú mi, veľmi dúfam, že radi odpoviete. Takže, týka sa to úspešného a najlepšieho seriálu Rebeli, rada by som vedela, či sa ešte tento seriál niekedy vráti na televízne obrazovky. Vopred ďakujem za odpoveď! :-)
- Žiaľ, tento seriál zatiaľ vysielať neplánujeme.

Lucia: Dobrý večer, plánujete ešte niekedy odvysielať film William a Kate: Kráľovský príbeh lásky?
- Máme pre vás dobrú správu, tento film ešte na Doma určite uvidíte.

Latino: Dobrý deň, budete vysielať telenovely La Gata s Maite Perroni alebo Corazón Indomable s Anou Brendou Contreras: V obidvoch hrá hlavnú mužskú úlohu Daniel Arenas.
- Určite plánujeme vysielať aj premiérové telenovelové tituly, o všetkom budeme včas informovať.

Nikola: Dobrý deň, kedy sa prosím do vysielania dostane 2. séria seriálu Cudzinka, 7. séria Sestričky Jackie a 6. séria 2 báb na mizine? :-) Neplánujete vysielať seriály Reign a Jane the Virgin? Neuvažujete ešte raz od začiatku odvysielať seriály Gossip Girl a Škaredá Betty? Tiež by som sa chcela poďakovať za odvysielanie 5. a 6. série Roztomilých mŕch a verím, že v budúcnosti odvysielate aj záverečnú 7. sériu! :-) Uf, viem, že som vás zahrnula otázkami, ale verím, že mi odpoviete. :-) Ďakujem a prajem super sledovanosť! :-)
- V priebehu roku 2018 sa určite môžete tešiť na 2. sériu Cudzinky, 7. sériu Sestričky Jackie, ako aj 6. sériu 2 báb na mizine. A nemajte žiadne obavy, Roztomilé mrchy odvysielame určite do konca, dočkáte sa teda aj záverečnej 7. sezóny.

Danka: Dobrý deň, prečo ste prestali vysielať Pestúnku Fran? Bol to super seriál, konečne niečo iné (nie ako Priatelia, ktorých často dávate). Hoci viem, že ste ho už raz vysielali, ale vtedy som ho neskoro zachytila, takže som nevidela všetky časti. Mohli by ste ju opäť zaradiť do vysielania s pôvodným vysielacím časom 18.30? Ďakujem.
- Pestúnka Fran z vysielania nezmizla, môžete ju sledovať každý pracovný deň v nočných hodinách.

Alžbeta Rakúsová: Už som sa neraz pýtala koľko častí má seriál Nekonečná láska, ale na odpoveď stále čakám. Druhá moja otázka je - bude aj ďalšia séria Nekonečnej lásky? Prosím, odpovedzte. Iste to zaujíma viacerých divákov, ale hlavne diváčky.
- Seriál rozhodne plánujeme dovysielať celý, jeho záverečné epizódy uvidíte na Doma ešte tento rok. Bohužiaľ, ďalšia séria sa už v domovskom Turecku nenatáča.

Majca: Chystáte sa do vašej programovej ponuky zaradiť ďalšie časti tureckého seriálu Sultán? Ďakujem a prajem veľa divákov! :-)
- Žiaľ, návrat seriálu Sultán v najbližšom čase neplánujeme.

Monika: Plánujete odvysielať aj 4. sériu sitcomu Mama?
- Na obrazovkách televízie Doma o vysielaní tohto seriálu neuvažujeme.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)