Vy sa pýtate, my odpovedáme! (september 2017)

29. 09 2017 07:35 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Júlia a ďalší: Dobrý deň, prečo ste bez varovania prestali vysielať indický seriál Sandhya – svetlo môjho života? Plánujete s ním niekedy pokračovať, alebo je nadobro zrušený? Ďakujem za odpoveď.
- Zatiaľ sme odvysielali celú 1. sériu tohto seriálu. O ďalšom nasadení nasledujúcich sérií budeme včas informovať.

Tereza: Budete vysielať seriál Búrlivé víno?
- Áno, reprízy nášho najúspešnejšieho rodinného seriálu Búrlivé víno sa v budúcnosti určite ešte dočkáte.

Ivana: Dobrý deň, plánujete odvysielať aj seriál Velvet Colección?
- Vzhľadom na divácky úspech seriálu Velvet to určite zvážime.

Fred: Neplánujete náhodou odvysielať ďalšie série Hriešnikov (Shameless)?
- Žiaľ, ďalšie série Hriešnikov už vysielať neplánujeme.

Milan: Milá TV Doma, chcem sa vám poďakovať za výbornú premiérovú telenovelu Tri sestry (Tres veces Ana). Chcem sa spýtať, či niekedy v budúcnosti nechcete vysielať ďalšie seriály s Angelique Boyer, ako napríklad Abismo de pasión alebo Lo que la vida me robó. Určite by ste tým potešili veľa fanúšikov mexických telenoviel. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Veľmi nás teší váš záujem, určite plánujeme pokračovať vo vysielaní latinskoamerických telenoviel, či už premiérových ale aj obľúbených z nášho archívu.

Ladislav: Chystáte sa zaradiť do vysielania ďalšie premiérové mexické telenovely ako Un camino hacia el destino, La gata, Corazón indomable, Lo que no podía amar, Que te perdone dios, Lo imperdonable alebo La sombra del pasado?
- Ďalšie premiérové telenovely určite chystáme, ale o ktorý titul pôjde upresníme neskôr. :-)

Ivana: Dobrý deň, viem, že určite tu už táto otázka bola, len ju neviem nájsť, medzi toľkými. Zaujímalo by ma, či budú odvysielané všetky série Upírskych denníkov. Keďže na 3. a 4. sériu sme čakali od roku 2012, kedy Markíza odvysielala 1. a 2. sériu, dúfam, že nebudeme musieť čakať zasa 5 rokov na ďalšie. :-) Veľmi by nás potešila 5., 6., 7. a posledná 8. séria. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a čas.
- Máme pre vás skvelú správu, plánujeme odvysielať úplne všetky série Upírskych denníkov. :-)

Laci: Plánujete reprízovať telenovely ako Daniela, Rebeca, Prameň lásky alebo Cesty lásky?
- Plánujeme prinášať premiérové aj obľúbené reprízové telenovely, takže nič nie je vylúčené. :-)

David: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či niekedy neuvažujete odvysielať aj 4-dielnu minisériu Scarlett - priamo nadväzujúce pokračovanie slávneho filmu Odviate vetrom, ktorý pravidelne vysielate, zvyčajne ako súčasť veľkonočnej romantickej štruktúry. Ďakujem za odpoveď.
- Bohužiaľ, tento titul nemáme v našej knižnici.

Neli: Mohli by ste začať vysielať telenovelu Divoký anjel, už viac ľudí tu písalo, že by si to pozreli a určite by to malo veľkú sledovanosť! Prosiiiiiiiiiim!
- Divokého anjela vysielať neplánujeme.

Monika: Dobrý deň, neplánujete vysielať seriál Reign? Kedy budete vysielať záverečnú 7. sériu Sestričky Jackie a tiež záverečnú 6. sériu 2 báb na mizine? Mala som veľmi rada seriál Velvet, neplánujete do programu zaradiť aj nejaký ďalší španielsky seriál? Ďakujem za odpovede. :-)
- Môžete sa tešiť na Sestričku Jackie aj 2 baby na mizine.

Kika: Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či niekedy plánujete vysielať telenovelu Žena v zrkadle. Podľa môjho názoru by si ju diváci zamilovali, najmä tí, ktorým sa páčila Skrytá vášeň alebo Vojna Monteovcov. Ďakujem.
- Ďakujeme pekne za tip, zatiaľ však túto telenovelu vysielať neplánujeme.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)