Vy sa pýtate, my odpovedáme! (august 2017)

08. 09 2017 12:50 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Tamara: Kedy sa konečne na Doma vráti seriál Priatelia?
- Priatelia sú naša seriálová stálica a stále sa tešia veľkej diváckej obľube, určite ich preto ešte plánujeme nasadiť do vysielania. O tom, kedy sa tak stane, budeme včas informovať.

Dominika: Viem, že už táto otázka tu bola... Ale prosím vás, kedy chcete začať vysielať telenovelu Tierra de reyes. Podľa mňa by to bol dobrý nápad. Kto mal rád Skrytú vášeň si to určite zamiluje.
- Žiaľ, túto telenovelu zatiaľ vysielať neplánujeme. Veríme však, že vás poteší skvelá premiérová telenovela Tri sestry, ktorá štartuje už tento pondelok, 11. septembra 2017, o 16.45, a bude vám spríjemňovať každý pracovný podvečer v dvoch častiach za sebou.

Salina: Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť, či by ste nemohli zakúpiť a odvysielať televízny miniseriál Jacksonovci: Americký sen. A odvysielať ho len 29. augusta v ktoromkoľvek roku? A tiež by som sa chcela opýtať, či by ste nekúpili a nevysielali indické filmy Fanaa a We are family s herečkou Kajol Devgan Mukherjee.
- Nateraz pre vás nemáme dobrú správu, dúfame, že vás zatiaľ potešíme niektorými inými titulmi z našej bohatej filmovej ponuky.

Terezka: Budete vysielať na Doma aj romantické seriály pre tínedžerov, ako je napr. Violetta alebo Soy Luna?
- Zatiaľ o tom neuvažujeme.

Lucia: Seriál Nesmrteľný sa už skončil? Prečo? Veľmi sa nám páčil...
- Áno, bohužiaľ, tento seriál napriek svojim nesporným kvalitám nemá viac epizód, odvysielali sme všetky.

Diana: Chcela by som sa prihlásiť do relácie Domov na kľúč.
- Ďakujeme za váš záujem, avšak táto relácia sa už nevyrába. Aktuálne castingy nájdete vždy na našom webe: http://casting.markiza.sk

Nela: Dobrý deň, bude aj druhá séria Dámy v závoji?
- Boli by sme veľmi radi, tento seriál však nemá 2. sériu, odvysielali sme všetky epizódy, ktoré existujú.

Natália: Dobrý večer, moja otázka sa týka telenovely Rany z lásky s Nataliou Oreiro a seriálu Priatelia, máte v pláne ešte niekedy vrátiť túto telenovelu? A seriál Priatelia?
- Rany z lásky vysielať neplánujeme, Priateľov určite áno.

Danna: Prečo ste prestali vysielať Upírske denníky? Kedy ich znovu budete dávať?
- Žiadne obavy, aktuálne na Doma po týždňovej prestávke naďalej vysielame 4. sériu, následne budeme pokračovať aj 5. sériou.

Laci: Prečo už nevysielate pri telenovelách záverečné znelky?
- Milý Laci, pri akej telenovele vám chýbajú záverečné znelky? :-)

Ivona: Dobrý deň, rada by som sa informovala, či vaša televízia (či už Markíza alebo Doma) bude vysielať napríklad seriál Elisa z Rivombrosy alebo Krajina rebelov. Ďakujem za odpoveď.
- V najbližšej dobe tieto seriály neplánujeme vysielať. Veríme však, že si z našej bohatej ponuky romantických seriálov vyberiete svoj obľúbený titul.

Dávid: Dobrý deň prajem, veľmi rád by som vedel, či v dohľadnej dobe neuvažujete zaradiť do vysielania telenovelu Mariana, dcéra noci (ktorá sa od premiéry na Markíze v roku 2004 nedočkala nijakej reprízy).
- Žiaľ, na svoj prípadný návrat si táto telenovela ešte bude musieť počkať.

Kristína: Dobrý, mohla by som mať otázku? Prvú sériu Nekonečnej lásky som pozerávala spolu s titulkami, ktoré boli súčasťou teletextu na strane 888. Som nepočujúca, preto mi to neuveriteľne pomohlo a do telenovely som sa zamilovala. Veľmi ma však sklamalo, že pri druhej sérii už titulky nie sú. Viete to nejako ovplyvniť?
- Áno, od septembra sú už skryté titulky opäť k dispozícii, bohužiaľ, z technických príčin sme neboli schopní zabezpečiť titulky aj na august, lebo seriál sa len v júni dovysielal v domovskom Turecku. Pred prípravou titulkov už totiž musí byť seriál aj nadabovaný. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za tento krátky výpadok.

Renáta: Kedy plánujete seriál Cudzinka?
- Seriálu Cudzinka sa na Doma dočkáte budúci rok.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)