Vy sa pýtate, my odpovedáme! (jún 2017)

26. 06 2017 09:05 | ww.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Petra: Prosím vás, koľko častí má seriál Nekonečná láska? Ďakujem!
- Prvá séria pozostáva zo 114 epizód.

Tereza: Dobrý deň, prosím vás, budete dávať premiérovú 2. sériu seriálu Láska na druhý pokus vo večerných hodinách? Ďakujem.
- Určite áno, nové časti odštartujeme vo vysielacom čase o 21.30.

Marek: Dobrý deň, veľa ľudí sa pýta len na telenovely, ale mňa by zaujímali aj americké seriály vo vysielaní TV Doma, preto ma potešilo zaradenie seriálu Nesmrteľný (Forever) na leto a premiéra 5. série sitcomu 2 baby na mizine. Zaujímalo by ma, či sa diváci dočkajú nových epizód seriálov Oddelenie závažných zločinov (skončili ste po 2 sériách) a Sestrička Jackie (ostáva už len záverečná 7. séria), a či už viete, kedy aspoň približne zaradíte do programu aj záverečnú 6. sériu sitcomu 2 baby na mizine. Množstvo divákov sa stále nevie dočkať tiež nových sérií seriálov Cudzinka, Upírske denníky a Roztomilé mrchy (posledné dva už dospeli v USA do svojho konca, takže je najvyšší čas dohnať tieto resty... Alebo či ešte niekedy budete reprízovať seriály Klinika Mercy (Mercy), Klinika Miami (Miami Medical), Záchranári (Trauma) či Doktorka mafie (The Mob Doctor). Do programu Doma by sa hodilo veľa nových premiérových seriálov ako napríklad Shadowhunters, Famous in Love, Daytime Divas, úspešná historická sága pre mladých Reign, menej známy, ale o to lepší seriál Younger, alebo Jane the Virgin (americký remake aj u nás známej telenovely Juanin zázrak), či nové sitcomy napríklad Superstore alebo Telenovela s Evou Longoria; zo starších seriálov napríklad Carrie Diaries, Lipstick Jungle, Lying Game alebo Jane by Design. Neplánujete niektorým z nich osviežiť program Doma? Nemusíte predsa stále vysielať len otrepané Ženy z rodu Gilmorovcov, Doktorku Zoe a O.C. California, nebodaj Krok za krokom a Priateľov... Ďakujem za odpoveď a prajem veľa úspechov.
- Ďakujeme pekne za rozsiahly a podnetný príspevok. Oddelenie závažných zločinov už vysielať neplánujeme. Môžete sa však tešiť na premiéru záverečnej série Sestričky Jackie a prinesieme tiež nové časti seriálov 2 baby na mizine, Cudzinka, Upírske denníky, či Roztomilé mrchy. O ich presnom nasadení budeme včas informovať. Samozrejme, na obrazovkách televízie Doma sa budete môcť stretnúť nielen so seriálmi z americkej produkcie, ale tiež z európskej - nielen tureckej, ale aj talianskej, španielskej a mnohých iných.

Simona: Dobrý deň, TV Doma, chcela by som vedieť, či sa ešte niekedy bude vysielať seriál Sabrina - mladá čarodejnica. Myslím si, že by to bolo super po takej dlhej dobe, a ešte kedy sa zasa vráti seriál Priatelia na televízne obrazovky, veľmi mi totiž chýbajú. Dúfam, že odpíšete, ďakujem! :-)
- Sabrinu zatiaľ neplánujeme vracať na obrazovky, ale Priateľov ešte na Doma určite uvidíte.

Magda: Dobrý deň, neplánujete odvysielať niektoré staršie seriály? Napríklad Krok za krokom, Alf, Dallas?
- V najbližšej dobe ani jeden z týchto seriálov vysielať neplánujeme.

Mária: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či odvysielate všetky časti, teda 1. aj 2. sériu seriálu Nekonečná láska. Ďakujem.
- Áno, plánujeme odvysielať obe série.

Janka: Dobrý deň, odvysielate aj ďalšie série Hriešnikov?
- V najbližšej dobe už s Hriešnikmi nerátame.

Evka: Dobrý deň, budete vysielať turecký seriál Vatanım Sensin v hlavnej úlohe s Bergüzar Korel a Halitom Ergençom? Ďakujem.
- Tento seriál zatiaľ neplánujeme vysielať.

Bea: Budete ešte niekedy reprízovať Vymenené životy?
- Áno, seriál Vymenené životy sa ešte na obrazovky Doma určite vráti.

René: Dobrý deň, mám otázku, budete ešte opakovať obľúbený seriál Priatelia? Lebo si neviem predstaviť, že by ste ho prestali vysielať...
- Ani my si to nevieme predstaviť, Priateľov preto určite ešte plánujeme vysielať. :-)

Marcela: Dobrý deň, budete vysielať telenovelu Tierra de reyes?
- Zatiaľ o tom neuvažujeme.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)