Vy sa pýtate, my odpovedáme! (marec 2017)

30. 03 2017 15:15 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Mária: Prečo nedokončíte seriál Vymenené životy po dvoch dieloch a potom začnete vysielať nový seriál?
- Vymenené životy sú náš najsledovanejší seriál a sme veľmi radi, že naši diváci a diváčky v jeho spoločnosti trávia svoje večery. Keby sme seriál naďalej vysielali v dvoch častiach za sebou, veľmi rýchlo by sa minuli všetky zvyšné epizódy a prišli by ste tak o svojich najobľúbenejších hrdinov. Rozhodli sme sa preto nadviazať na úspech Vymenených životov novým, nemenej skvelým seriálom z tureckej produkcie s názvom Nekonečná láska, ktorý si budete môcť vychutnávať v dvoch častiach za sebou. Takže od 3. apríla Vás vždy v pondelok až štvrtok od 20.30 budú na Doma čakať až tri epizódy premiérových tureckých seriálov.

Veronika: Dobrý deň, kedy sa do vysielania dostane 5. séria sitcomu 2 baby na mizine a záverečná 7. séria Sestričky Jackie? Plánujete niekedy odvysielať aj 3. a ďalšie série seriálu Oddelenie závažných zločinov? Ďakujem za odpoveď.
- Výborný sitcom 2 baby na mizine sa vracia na obrazovky Doma už od mája 2017, potešíme vás aj premiérovou V. sériou vášho obľúbeného seriálu, ktorá sa dostane na obrazovky od júla 2017. Rovnako sa môžete tešiť aj na VI. a VII. sériu seriálu Sestrička Jackie, a to už od júna tohto roku. Oddelenie závažných zločinov už neplánujeme vysielať.

Júlia: Kedy začnete vysielať 2. sériu seriálu Cudzinka? Ďakujem!
- Plánujeme ju nasadiť do vysielania v druhej polovici tohto roka.

Tamara Mercadová: Dobrý deň, zaujímalo by ma, či bude TV Doma niekedy vysielať nejakú telenovelu s niektorými predstaviteľmi zo Skrytej vášne, pretože každý pár sa spolu stretol aj v inej telenovele. Ďakujem!
- Pouvažujeme o tom, zatiaľ sa však môžete tešiť na inú, legendárnu telenovelu, ktorú ste už dlhé roky nemali možnosť vidieť.

Janette: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či budete vysielať 5. sériu seriálu Roztomilé mrchy?
- Váš obľúbený seriál sa aj s premiérovou V. sériou dostane na obrazovky Doma na jeseň tohto roka.

Peťo: Dobrý deň, rád by som sa opýtal, či odvysielate všetky časti 3. série Vymenených životov.
- Samozrejme, určite odvysielame všetky časti tohto mimoriadne obľúbeného seriálu! :-)

Dávid: Dobrý deň, v prvom rade by som vám chcel zaželať vysokú sledovanosť a veľa spokojných divákov! :-) Som váš veľký fanúšik a dobre sledujem vašu rubriku. Moja otázka je upriamená na celé oddelenie TV Markíza (teda aj Markízu a Dajto). Chcem sa opýtať, či je ešte niekedy v budúcnosti možné, že by vaša televízia odvysielala tri talianske koprodukčné filmy režiséra Lamberta Bavu a to sú: Dračí prsteň (Desideria e ľanello del draho), Sestrička (Sorellina e il princípe del sogno) a Princezná a bedár (La principessa e il povero)? Všetky tri filmy vysielala Markíza niekedy v minulosti - prvé dva sa od reprízy v roku 1999 na vašej obrazovke viac neobjavili a Princezná a bedár bola naposledy vysielaná v roku 2006. Keďže sme viacerí veľkými fanúšikmi týchto Bavových filmov, veľmi by ma zaujímalo, či ich ešte niekedy zreprízujete a ak nie - žiadam vysvetlenie vašich dôvodov, prečo sa vysielali tak málo. A dúfam že mi odpoviete.
- Žiaľ, na vami spomínané filmy už nevlastníme vysielacie práva. Potešíme Vás však množstvom iných rozprávok počas víkendových dopoludní, aktuálne chystáme do veľkonočnej programovej štruktúry tituly ako Ali Baba a štyridsať zbojníkov alebo Princezna se zlatou hvězdou.

Júlia: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či nemáte v pláne vysielať turecký celovečerný film İkinci Şans, v ktorom hlavné úlohy stvárnili Nurgül Yesilçay a Özcan Deniz?
- Vami spomínaný titul zatiaľ neplánujeme vysielať, nie je však vôbec vylúčené, že sa v dohľadnej dobe dočkáte aj filmov z tureckej produkcie. :-)

Ivana: Chcela by som sa spýtať, či neplánujete vysielať telenovelu Pravá tvár vášne. Ďakujem!
- V najbližšom čase o tom neuvažujeme, už čoskoro sa však môžete tešiť na inú, legendárnu telenovelu, ktorú ste už dlhé roky nemali možnosť vidieť.

Zuzana: Dobrý deň, kedy začnete vysielať záverečnú sériu seriálu Velvet? Ďakujem!
- Obľúbený španielsky seriál Velvet sa vráti na obrazovky Doma už o niekoľko týždňov. :-)

Danica: Plánujete vysielať turecký seriál Kiralık Aşk?
- V blízkej budúcnosti tento seriál neplánujeme vysielať. Aktuálne sa však môžete tešiť na štart nového tureckého seriálového hitu Nekonečná láska (Kara Sevda), a to už od pondelka, 3. apríla, o 21.40, v dvoch častiach za sebou.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!

Komentáre ( 0)