02. 03 2017 07:15 | www.tvdoma.sk

Vy sa pýtate, my odpovedáme! (február 2017)

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Miriam: Dobrý deň prajem, zaujímalo by ma, či ešte niekedy plánujete odvysielať seriál Velvet od prvej série, alebo plánujete spustiť len dlho očakávanú finálovú štvrtú sériu. Ďakujem a želám všetko dobré.
- Už čoskoro sa dočkáte premiéry záverečnej 4. série tohto krásneho príbehu lásky, a v budúcnosti ešte určite budeme opakovať kompletne celý seriál.

Barbora: Dobrý deň, nebudete náhodou niekedy v budúcnosti vysielať turecké seriály ako napríklad Kiralık Aşk, İçimdeki Fırtına, Çilek Kokusu alebo Kaçak Gelinler.
- Vami spomínané seriály zatiaľ vysielať neplánujeme, ale už čoskoro sa môžete tešiť na ďalší premiérový titul z tureckej produkcie.

Mária: Nebudete opakovať turecký seriál Láska a trest? Iné seriály ste opakovali.
- Lásku a trest sme už opakovali v roku 2014, bohužiaľ, ďalšiu reprízu už neplánujeme.

Rebeka Haveltová: Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, prečo sa nedajú pozrieť epizódy Skrytej vášne tu na vašej stránke?
- Riešime túto situáciu a plánujeme Skrytú vášeň zaradiť aj do Videoarchívu a služby VOYO.

Janqa: Môžete už dať konečne vedieť, kedy pôjde pokračovanie Lásky na druhý pokus? Už ozaj naťahujete divákov, buďte takí dobrí a odpovedzte, mala začať 21. februára a nič. Prečo nás naťahujete? Baví vás to? Človek čaká a čaká, všetko meníte a stavím sa že neodpoviete na túto otázku.
- Odpovieme! :-) Nové časti skvelého seriálu Láska na druhý pokus sú naplánované na leto 2017.

Olívia Torntová: Dobrý deň, v prvom rade by som chcela poďakovať za reprízu telenovely Skrytá vášeň a moja otázka je, či je možné niekedy odvysielať telenovelu La mujer en el espejo, v hlavných úlohách s Óscarom a Jimenou zo Skrytej vášne. Ďakujem za odpoveď!
- Ďakujeme za pochvalu, avšak telenovelu La mujer en el espejo, bohužiaľ, vysielať neplánujeme. Ale rozhodne budeme pokračovať vo vysielaní latinskoamerických telenoviel, teda po skončení Skrytej vášne sa môžete tešiť na ďalšiu. O tom, ktorá presne to bude, sa určite včas dozviete.

Janík: Chcel by som sa spýtať, neplánujete vysielať americký sitcom The Ranch? Má iba jednu sériu a 20 častí.
- Bohužiaľ, tento seriál neplánujeme vysielať.

Moniq: Znovu sa pýtam, keďže ste mi neodpovedali, či budete vysielať turecký historický seriál Kösem Sultan!? Ďakujem za odpoveď!
- V najbližšej dobe to nemáme v pláne.

Anička: Dobrý večer, budete vysielať tento rok seriál, kde stvárňuje hrdinku Maite Perroni?
- Žiaľ, zatiaľ nemáme do vysielania naplánovaný žiadny titul s Maite Perroni.

Beáta: Chcela by som sa opýtať, či v budúcnosti uvažujete odvysielať druhú sériu Larinej voľby a či v blízkej dobe neplánujete vysielať aspoň reprízu prvej série. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Prvú sériu Larinej voľby ešte určite odvysielame, ale druhú už, bohužiaľ neplánujeme.

Silva: Dobrý večer, chcela by som sa opýtať na film Protiklady sa priťahujú, či ho nebudete ešte vysielať, nedávno som ho videla vo vašej televízii a v archíve ho neviem nájsť. Ďakujem za info!
- Určite plánujeme, ešte tento rok ho opäť uvidíte na obrazovkách Doma.

Gabika: Neplánujete vysielať Zúfalé manželky?
- Zatiaľ o tom neuvažujeme.

Zuzana Hajduová: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, prečo ste presunuli vysielanie seriálu Sandhya – svetlo môjho života na 14.30. Ďakujem za odpoveď.
- Snažíme sa našou programovou ponukou vyhovieť čo najväčšiemu počtu divákov, z tohto dôvodu došlo k presunu tohto seriálu do vhodnejšieho vysielacieho času, v ktorom si našiel ešte viac fanúšikov.

Ľubica: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či náhodou nemáte v pláne niekedy alebo v najbližšej dobe odvysielať turecký seriál Kuzey Güney v hlavnej úlohe s Kıvançom Tatlıtuğom a Buğrom Gülsoyom. Je to veľmi pekný a zaujímavý seriál. Ďakujem!
- Bohužiaľ, tento seriál vysielať neplánujeme, ale máme pripravené iné premiérové seriály z tureckej produkcie.

Simon Holub: Dobrý večer, chcel by som sa opýtať, či plánujete vysielať telenovelu Macocha. Ďakujem.
- Macochu zatiaľ neplánujeme, ale do budúcnosti to nevylučujeme.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.