22. 12 2016 12:20 | www.tvdoma.sk

Vy sa pýtate, my odpovedáme! (december 2016)

Prostredníctvom Facebooku a webového formulára nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Andrea Telek Nociarová: Dobrý deň, chcem sa opýtať, koľko častí má turecký seriál Vymenené životy a prečo sa od pondelka, 4. decembra, vysiela už len jedna časť tohto seriálu. Sme sklamaní, že ste to takto zmenili. Ďakujem za odpoveď.
- Potešíme vás, už od pondelka 2. januára 2017, sa opäť vraciame do pôvodného nastavenia, teda budeme vysielať 2 epizódy denne. Zmenu sme urobili iba na december, aby sme uspokojili aj divákov, ktorí zase veľmi obľubujú vianočné romantické filmy.

Eddy Hajdu: Potrebujem vedieť, odkedy budete vysielať na TV Doma 4. sériu romantického seriálu Velvet. Prosím vás, odpíšte mi, lebo manželka je nervózna. Vďaka!
- Veríme, že vašu manželku upokojí informácia, že 4. sériu tohto obľúbeného seriálu určite odvysielame v roku 2017. O presnom nasadení budeme včas informovať.

Rybárová Nikoleta: Prečo nedávate telenovelu Daniela? Vysielali ste ju len raz, prosím, chcem ju zase vidieť, je to veľmi krásna telenovela.
- V najbližšej dobe vysielanie tejto telenovely neplánujeme.

Halaszová Jana: Dobrý deň, zaujímal by ma názor TV Doma na vysielanie seriálu Kara Para Aşk. Môžem dúfať, že niekedy uvidím tento seriál na televíznych obrazovkách? Je to najpredávanejší turecký seriál, ale to určite viete. Prajem krásny advent.
- Kara Para Aşk v najbližšej dobe neplánujeme vysielať, ale určite prinesieme ďalšie výborné premiérové turecké seriály.

Zuzana: Chcela by som sa opýtať, kedy už konečne prestanete vysielať tie turecké braky a prestanete nenápadne pretláčať k nám ich kultúru. Čo takto začať vysielať, keď už seriály, tak španielske telenovely alebo mexické, bez Alaha a kopy násilia, pretože v tureckých telenovelách je ho veľa. A prosím uverejnite tento príspevok, rada by som si ho našla aj uverejnený a zodpovedaný!!!
- Turecké seriály rozhodne neplánujeme prestať vysielať, lebo sa tešia veľkej diváckej obľube. Nami vyberané seriály nie sú o vierovyznaní, ale o silných ľudských osudoch a veľkej láske.

Agáta: Plánujete niekedy odvysielať seriál Kiralık Aşk? Ak nie, pozriete sa aspoň naň? Je super!
- Kiralık Aşk v najbližšej dobe neplánujeme vysielať, ale určite prinesieme ďalšie výborné premiérové turecké seriály.

Emily: Dobrý deň, budete v decembri a počas Vianoc vysielať nejaké premiérové vianočné filmy? Ďakujem.
- Samozrejme, už sa tak deje a celý budúci týždeň budeme vysielať každý jeden večer premiérové romantické filmy.

Dagmaritta: Prosím vás, nemohli by ste vysielať telenovelu Asla Vazgeçmem?
- Asla Vazgeçmem v najbližšej dobe neplánujeme vysielať, ale určite prinesieme ďalšie výborné premiérové turecké seriály.

Frederika: Dobrý deň, chcem vedieť prečo ste zrušili seriál Hriešny zoznam. Konečne tam bolo niečo fajn a teraz zase také fantasmagoriny...
- Odvysielali sme obe série Hriešneho zoznamu, seriál už nemá viac epizód.

Lenka: Dobrý deň, budete vysielať seriály Perfektní príbuzní, Smallville a Harry a Hendersonovci? Ďakujem!
- Žiaľ, o vysielaní týchto seriálov v najbližšom čase neuvažujeme.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.tvdoma.sk!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.