27. 10 2016 07:45 | www.tvdoma.sk

Vy sa pýtate, my odpovedáme! (október 2016)

Prostredníctvom Facebooku nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Františka: Budete dávať nové časti seriálu Bostonské vraždy?
- Máme pre vás dobrú správu, šarmantné a obľúbené duo – detektívka Jane Rizzoliová a patologička Maura Islesová – sa pustia do riešenia ďalších závažných zločinov v premiérových epizódach už túto zimu.

Katarína: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či budete ešte niekedy vysielať seriály V objatí hodvábu, Slzy Bosporu, Feriha. Ďakujem za odpoveď.
- Nezabudnuteľného seriálu Feriha sa na obrazovkách Doma ešte určite dočkáte, ostatné tituly už, bohužiaľ, vysielať neplánujeme

Mariana: Bude sa vysielať v najbližšej dobe nejaký seriál s Cağatayom Ulusoyom (Emirom z Ferihy)?
- Máme vo výhľade aj takéto seriály, ale plánujeme predstaviť tiež nových, veľmi sympatických hercov v nových, premiérových seriáloch.

Lulu: Dobrý deň, prosím vás, nerozmýšľate v budúcnosti o vysielaní tureckého seriálu Kiralık Aşk? V Turecku je veľmi populárny.
- V najbližšej dobe o tom neuvažujeme.

Dodo: Dobrý deň, budete pokračovať vysielaním aj 5. série seriálu Roztomilé mrchy?
- Áno, už teraz sa môžete tešiť na premiérové epizódy tohto seriálu.

Rudy: Dobrý deň, prajem. Ja by som sa chcel opýtať, resp. vás požiadať o logické a racionálne vysvetlenie toho, prečo ste tak zásadne proti reprízovaniu starších telenoviel... Pozor, nehovorím o telenovelách, ktoré ste vysielali pred 1 - 5 rokmi. Hovorím o tých telenovelách, ktorými ste napríklad začínali vysielanie (Mária, Milady, Právo na lásku a pod.). Je ich veľa... V tomto zmysle absolútne nereflektujete divácky záujem. Ja viem, že jednoduchšie pre vás je prepísať do digitálnej podoby 1 - 2 telenovely a tie stále vysielať. Ale nemal by byť prvoradý záujem nás divákov? Sledujem vašu rubriku pravidelne a práve tie staré telenovely sú najžiadanejšie, buďme v tom úprimní, že to tak proste je. Ďakujem vopred za vysvetlenie vašej stratégie a logiky...
- Snažíme sa vždy nájsť také programy, ktoré naši diváci chcú pozerať, ponúkame kultové, stále obľúbené staršie, ale aj nové, premiérové telenovely. Problémom tých oveľa starších je väčšinou aj kvalita dostupných materiálov, aj keď diváci si tieto seriály pamätajú ako obľúbené, v súčasnosti by ich už kvalita vysielaného materiálu neuspokojila v porovnaní s ostatnými programami.

Zuzana Kubíková: Chcem sa spýtať, že prečo seriál Vymenené životy nebýva aj v piatok?
- V piatky ponúkame divákom po náročnom pracovnom týždni oddych pri pohodových romantických filmoch. :-)

Anička a ďalší: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či budete vysielať aj 4. sériu seriálu Velvet. Ďakujem.
- Samozrejme, určite sa na Doma dočkáte aj záverečnej 4. série tohto skvelého a mimoriadne obľúbeného španielskeho seriálu.

Sabinka Lacková: Dobrý deň, budete niekedy vysielať seriál Tres veces Ana? Alebo nejaké nové mexické seriály?
- V najbližšej dobe to nemáme v pláne.

Vierka Gállová: Milá TV Doma, chcela by som sa spýtať, či ešte niekedy budete vysielať ruskú telenovelu Ubohá Nasťa (Bednaya Nastya), ktorú ste dávali skoro ráno cez víkend. Ešte by zaujímalo, či kúpite poslednú sériu seriálu Velvet, teda jej 4. sériu? Ďakujem za odpoveď.
- Úbohá Nasťa už svoju púť na našich obrazovkách ukončila, na 4. sériu seriálu Velvet sa však určite môžete tešiť.

Stella: Chcela by som vedieť, či sa chystáte zaradiť do vysielania nejaké ďalšie filmy z produkcie Hallmark Channel, napr. Looking for Mr. Right, I Married Who?, Second Chances. A aj nejaké vianočné filmy, napr. Ice Sculpture Christmas, Crown for Christmas.
- Áno, aj na tieto Vianoce mame pripravený balíček premiér a v tomto type filmov určite plánujeme pokračovať.

Slávka Baranová: Dobrý deň, mám otázku, plánujete vysielať turecký seriál Gönülçelen s Tubou Büyüküstün?
- V súčasnosti o tom neuvažujeme.

Stela: Ahoj Doma, neplánujete v novom roku zreprízovať seriál Dáma v závoji, ktorý pred časom odvysiela Markíza?
- Áno, seriál Dáma v závoji ešte určite na našich obrazovkách uvidíte.

Mária Krajčovičová: Dobrý deň, je možné, že už ste na to odpovedali, ale aj tak by ma zaujímalo, či uvažuje o vysielaní seriálu Medcezir. Buď v súčasnosti alebo až v ďalekej budúcnosti. Mám ho celý napozeraný v turečtine a rozhodne nie som sama. Ďakujem za odpoveď.
- Vysielanie tohto seriálu zatiaľ stále nemáme v pláne.

Anka: Dáte aj ďalšiu sériu seriálu Upírske denníky? Ak áno, v akom čase? Ďakujem!
- Áno, so seriálom Upírske denníky plánujeme pokračovať. Bohužiaľ, ide o titul s vekovým obmedzením do 15 rokov, môžeme ho teda vysielať len vo večerných hodinách, ako nám to umožňuje legislatíva.

Sandra: Dobrý deň, budete niekedy v blízkej budúcnosti vysielať Skrytú vášeň?
- V blízkej budúcnosti s vysielaním Skrytej vášne nepočítame.

Adéla Račková: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte v plánu vysílat znova někdy do budoucna do roku 2020 znova Indickou nevěstu. Děkuji za odpověď! :-)
- Áno, obľúbenú Indickú nevestu určite ešte raz odvysielame.

Lucia Žárska: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či neplánujete odvysielať seriál Túžba tela. Keďže herečka, ktorá hrala Isabel, žiaľ, podľahla rakovine a bola by to taká spomienka na ňu aj od Slovákov, že nezabudli... Aj Skrytá vášeň by potešila, ako aj Medzi láskou a nenávisťou. :-) Ja viem, veľa otázok, ale snáď som vás príliš nezaťažila. :-) Ďakujem a pekný deň.
- Bohužiaľ, v najbližšej dobe neplánujeme vysielať ani jednu z vami menovaných telenoviel.

Patrícia Ťaťa Blahová: Dobrý večer, mám dve otázky :-) Chcem sa spýtať, kedy odvysielate druhu sériu tureckého seriálu Láska na druhý pokus, keďže ste písali, že bude ešte tento rok, tak kedy presne? :-) A druhá otázka smeruje k sitcomu 2 baby na mizine, keďže sa už natočili ďalšie série, máte v pláne ich odvysielať? Veľmi pekne ďakujem za odpovede, pozdravujem a pekný deň.
- Zvyšné časti úspešného seriálu Láska na druhý pokus plánujeme určite dovysielať v roku 2017. A tiež skvelé 2 baby na mizine u nás určite ešte uvidíte, a to aj vrátane premiérových sezón.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.