26. 05 2016 14:35 | www.tvdoma.sk

Vy sa pýtate, my odpovedáme! (máj 2016)

Prostredníctvom Facebooku nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Dianka Figurová a ďalší: Dobrý deň, chcem sa opýtať, kedy budete vysielať ďalšie časti seriálu Upírske denníky. Zrazu ste ich prestali dávať a namiesto nich dávate seriál Diablov advokát, čo ma dosť sklamalo.
- Veríme, že nielen vás, ale aj ďalších divákov potešíme informáciou, že 5. sériu Upírskych denníkov plánujeme dovysielať už v lete a tešiť sa môžete aj na ďalšie série tohto seriálu.

Paula Meszárošová a ďalší: Kedy sa už konečne dočkáme druhej série skvelého tureckého seriálu Láska na druhý pokus? Už mi veľmi chýba!
- Lásku na druhý pokus určite na naše obrazovky vrátime, seriál je však v domovskom Turecku ešte stále v produkcii, keďže ho chceme vysielať s vyššou frekvenciou ako v Turecku, musíme počkať, kým budú materiály pripravené a na našej strane aj nadabované.

Martin Zachar: Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či plánujete na leto zaradiť do vysielania nejaké iné prázdninové seriály a telenovely, vďaka za vyjadrenie. :-)
- Áno, plánujeme, a konkrétne tituly už čoskoro aj zverejníme. :-)

Michal Mišík: Ahoj Doma, kedy sa vrátia filmová sága Angelika a seriál Kráľovná juhu?
- Angelika opäť zavíta na obrazovky televízie Doma už v júni, avšak Kráľovnú juhu už, bohužiaľ, neplánujeme vysielať.

Ľubomír Konkol: Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, či nemáte náhodou v pláne vysielať nejaké brazílske telenovely? Tie sa nevidia tak často.
- Brazílske telenovely zatiaľ vysielať neplánujeme.

Viktória Fančovičová: Plánujete niekedy znovu vysielať Ferihu, Fatmagül alebo Zakázanú lásku?
- Áno, všetky tieto seriály ešte na obrazovkách televízie Doma uvidíte, plánujeme ich vysielať v priebehu roku 2017.

Sabina Foxworth: Dobrý večer, postrehla som, že opakujete na TV Doma seriály Krok za krokom a Priatelia, milujem ich, takže to je super. Chcem sa však opýtať, či by ste nemohli do vysielania zaradiť aj Xenu, Herkulesa, Melrose Place, O.C. Californiu, alebo aj staré Beverly Hills. Boli to vynikajúce seriály. A dnes predsa všetko retro a staré je in, takže by si to isto získalo veľa fanúšikov.
- Ďakujeme veľmi pekne za zaujímavý nápad, v najbližšej dobe však vami spomínané seriály vysielať neplánujeme.

Rebeka Šťastná: Dobrý deň, rada by som sa informovala, či neplánujete vysielať remake telenovely Skrytá vášeň - Tierra de Reyes. Prípadne opakovanie niektorých starších telenoviel - Daniela, Medzi láskou a nenávisťou a pod. Ďakujem za vašu odpoveď.
- Bohužiaľ, v najbližšej dobe tieto telenovely vysielať neplánujeme.

Alexandra Mateová: Dobrý deň, plánujete po Indickej neveste vysielať ešte aj iné indické seriály?
- Indická nevesta si získala početnú divácku základňu, plánujeme preto na Doma priniesť aj ďalšie zaujímavé seriály z indickej produkcie.

Andrej Walle: Dobrý deň. Rád by som sa zúčastnil témy „vy sa pýtate, my odpovedáme“. Chcem sa opýtať, či nechystáte zaradiť nejaké novinky od produkcie Telemundo. Napr. Santa Diabla, El Rostro de la Venganza, Tierra de Reyes alebo Aurora. Myslím si, že telenovely ako boli Pravá tvár vášne či V náručí diabla sa osvedčili dobre. Ďakujem!
- Bohužiaľ, telenovely V náručí diabla a Pravá tvár vášne nášho majoritného diváka neuspokojili, takže v najbližšej dobe neplánujeme do vysielania vrátiť takúto produkciu. Ale s telenovelami ako takými nekončíme, pevne veríme, že vás naša ponuka aj tak uspokojí.

Stanislav Quinn Horvatovič‎: To nemáte nejaký ďalší sitcom? Stále dokola Krok za krokom a Priatelia??? Čo tak Raymonda má každý rád???
- Náš blok sitkomov dopĺňame aj ďalšími titulmi, aktuálne môžete napríklad sledovať premiérové série skvelého sitkomu Mike a Molly. Musíme však dodať, že sitkomy Priatelia a Krok za krokom sa dlhodobo tešia veľkej diváckej obľube, čo dokazuje ich sledovanosť. Ale plánujeme dopĺňať aj ďalšie atraktívne tituly, a to už na jeseň.

Ala Ala: Dobrý deň, je v pláne vysielať turecký megahit Medcezir s Çağatayom Ulusoyom?
- Medcezir v najbližšej dobe vysielať neplánujeme. Tešiť sa však môžete na iné premiérové turecké seriály, takže pevne veríme, že vás náš výber tiež uspokojí.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.