29. 04 2016 18:25 | www.tvdoma.sk

Vy sa pýtate, my odpovedáme! (apríl 2016)

Prostredníctvom Facebooku nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Mišik Michal Misick: Dobrý deň, budete ešte niekedy vysielať seriál Sabrina - mladá čarodejnica a reláciu Anderov rebrinák?
- Sabrinu už, bohužiaľ, nemáme v našom archíve, ale na Anderov rebrinák sa môžete tešiť už v lete na obrazovkách televízie Dajto.

Janqa Kolesárová: Dobrý deň, chcela by som sa do rubriky, kde sa odpovedá na otázky divákov, spýtať, kedy sa dostane do vysielania 3. a prípadne aj 4. séria seriálu Oddelenie závažných zločinov, 4. séria sitcomu 2 baby na mizine a záverečná 7. séria Sestričky Jackie. Už dlho na pokračovanie týchto seriálov čakám a stále nič... Som rada, že vysielate kvalitné seriály a tiež vás chcem pochváliť za ich skvelý slovenský dabing. Ďakujem za odpoveď
- Oddelenie závažných zločinov už neplánujeme vysielať, ale 2 baby na mizine určite áno, na najvtipnejšie čašníčky Max a Caroline sa môžete sa tešiť už na jeseň. Sestrička Jackie bude taktiež pokračovať, o jej presnom nasadení budeme včas informovať.

Lucy Áčová: Milá Doma, zaujímalo by ma, kedy pôjde 2. séria seriálu Kráska a zviera (Beauty and the Beast)? V Čechách stihli odvysielať už aj 3. sériu, na čo ste potom dali prvú, keď nie ste schopní odvysielať zvyšné dve? A ešte jedna otázka, je nejaká šanca odvysielať telenovelu Corazón Valiente od Telemunda?
- Bohužiaľ, ďalšie série seriálu Kráska a zviera už neplánujeme vysielať. V najbližšej dobe neuvažujeme ani o nasadení telenovely Corazón Valiente. Čo môžeme sľúbiť je, že určite prinesieme aj ďalšie premiérové telenovely, pevne veríme, že nás výber vás tiež uspokojí.

Soňa Raková: Dobrý deň, plánujete vysielať premiérové časti seriálov Doktorka Zoe a Môj nový tučný život? Ďakujem za odpoveď
- Áno, v oboch prípadoch sa môžete tešiť na nové série.

Michaela Mesiariková: Dobrý večer. Chcela by som sa vás opýtať či nemáte v blízkej budúcnosti v pláne vrátiť na TV obrazovky turecký seriál Zákázaná láska, ktorý ste vysielali minulý rok. Za odpoveď ďakujem.
- Zakázanú lásku ešte určite plánujeme vysielať, o presnom nasadení budeme včas informovať.

Lubomir Konkol: Dobry deň milá TV Doma, chcem sa opýtať, či by ste nemohli odvysielať staršiu telenovelu Túžba tela (El Cuerpo Del Deseo) Vopred ďakujem, dúfam že odpíšete.
- V najbližšej dobe túto telenovelu neplánujeme vysielať, ale do budúcnosti to nevylučujeme.

Janka Bernáthová: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či neplánujete vysielať telenovelu Čaro lásky, kde hrá tiež Wiliam Levy a Daniela Romo. Ďakujem za odpoveď.
- Ani o vysielaní telenovely Čaro lásky zatiaľ neuvažujeme, ale nevylučujeme, že sa ešte na obrazovky televízie Doma časom vráti.

Janka Lengerová: Dobrý večer, milá TV Doma. Ďakujem za článok z 24. marca, v ktorom ste odpovedali na niektoré otázky, ktorými vás stále zahlcujeme. Musím však vyjadriť nespokojnosť s vašimi až príliš nekonkrétnymi, všeobecnými a diplomatickými odpoveďami na niektoré otázky. Niektoré diváčky na Facebooku, vrátane mňa, položili otázky týkajúce sa starších telenoviel, ktoré Markíza vysielala zhruba od roku 1998, medzi ktoré patria Labyrinty vášne, Právo na lásku, Prameň lásky, Odplata, Marianna, dcéra noci a mnohé ďalšie - nespomínam tie, ktoré patria medzi staršie, ale boli už reprízované. Vaša odpoveď, že väčšinu z týchto "starých" telenoviel neplánujete zaradiť do vysielania ma veľmi zamrzela. A nielen kvôli vašej negatívnej odpovedi, ale hlavne preto, že neuvádzate dôvod, pre ktorý to neplánujete urobiť. A myslím si, že kým vaši diváci nepoznajú dôvod, prečo to neplánujete urobiť, budú vám naďalej klásť tie isté otázky. Dôvod nezaradenia väčšiny "starých" telenoviel do vysielania TV Doma by ma naozaj zaujímal. Ak ide o sledovanosť, tak si myslím, že toho sa naozaj nemusíte báť.
- Bohužiaľ áno, ide o sledovanosť, ktorá je hlavným ukazovateľom presne toho, čo naši diváci chcú pozerať. Snažíme sa vyberať práve také telenovely, ktoré by diváci chceli pozerať a aj takéto Vaše intenzívne otázky na isté tituly sú pre nás ukazovateľom toho, na čo diváci čakajú. Takže pevne veríme, že vaše požiadavky uspokojíme.

Kateřina Zapletalová: Mohli by jste koupit a odvysílat telenovely Kočka s Maite Perroni a Pasion y Poder s Fernandem Colungou?
- V najbližšej dobe tieto telenovely neplánujeme vysielať, ale do budúcnosti to nevylučujeme.

Janka Ďuricová: Chcela by som vedieť, či budete ešte niekedy vysielať telenovely: Cesty lásky, Skrytá vášeň, Keď budeš moja, Žena na úteku, Zamilovaná, či Žena v zrkadle, alebo Sladká Lucia, Daniela, Rebeka. Snáď dáku ešte budete dávať. Vďaka za odpoveď!
- Neustále pre vás pripravujeme v našom poobednom slote staršie i novšie telenovely, dokonca aj niektoré z vami spomínaných, a o presnom nasadení Vás budeme informovať.

Magda Olahova: Dobrý, chcela by som sa opýtať, či nebudete vysielať turecký seriál Kiraz Mevsimi. Ďakujem!
- V najbližšej dobe o tom neuvažujeme.

Paula Meszárošová: Kedy už bude konečne druhá séria Lásky na druhý pokus? Už sa neviem dočkať!!!
- Na 2. sezóne sa pracuje, môžeme však sľúbiť, ze sa na naše obrazovky určite dostane.

Sara Miklovičová: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či plánujete vysielať nový turecký seriál Gecenin Kraliçesi?
- V najbližšej dobe neplánujeme.

Viktória Fančovičová: Ahojte, dúfam že neotravujem ale chcela by som sa opýtať či odvisielate niekedy aj štvrtá séria Sultána. Ďakujem za odpoveď.
- Žiaľ, v prípade Sultána naďalej platí naše pôvodné vyjadrenie, a síce, že o vysielaní štvrtej série v blízkej budúcnosti neuvažujeme.

Patrik Baláž: Dobrý večer,iba som sa chcel spýtať či plánujete dať reprízu mexického seriálu Právo na lásku, ak by sa dalo. Ďakujem.
- Túto telenovelu v súčasnosti neplánujeme vysielať.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.