Vy sa pýtate, my odpovedáme! (marec 2016)

24. 03 2016 17:45 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Pavlína Kacová: Dobrý deň, môžem sa spýtať, či budete dávať na 100 percent druhú sériu seriálu Láska na druhý pokus? A kedy ju budete dávať?
- Áno, skutočne plánujeme vysielať aj 2. sériu tohto obľúbeného seriálu, keďže je však v domovskom Turecku ešte stále v produkcii, o presnom termíne jeho zaradenia do vysielania budeme včas informovať.

Ivana Panteličová: Chcela by som sa spýtať, čo budete vysielať po telenovele Nezlomná Valentína. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Na obrazovky sa vráti mimoriadne obľúbené a stále žiadané Víťazstvo lásky s Maite Perroni a Williamom Levym.

Maitita Perroni‎: Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či neplánujete zaradiť medzi premiérové telenovely Antes Muerta Que Lichita? Je to naozaj skvelá novela s komediálnym nádychom a žne úspech v mnohých krajinách. Za odpoveď vám vopred ďakujem.
- Bohužiaľ, túto telenovelu v najbližšej dobe neplánujeme vysielať.

Lucka Ondrejková: Prečo bol dnes opakovaný diel z 2. série seriálu Roztomilé mrchy? Kedy budú nové časti?
- Na ďalšie premiérové epizódy tohto seriálu sa môžete tešiť už túto jeseň.

Petra Suprová‎: Kedy prejdete z tureckej tvorby na brazílsku tvorbu? Veď aj tam sú skvelé seriály, napr. Avenida Brasil.
- S tureckými seriálmi zatiaľ neplánujeme skončiť, keďže diváci o ne majú záujem. Ale nevylučujeme, že našu ponuku obohatíme aj o seriály z produkcie iných krajín, čoho dôkazom je aj to, že sme ako prví priniesli na trh romantický seriál z bollywoodskej produkcie Indická nevesta.

Veronika Koťová: Budete opakovať telenovely Skrytá vášeň alebo Nespútaný anjel?
- Obe tieto telenovely už boli reprízované a o ich návrate zatiaľ neuvažujeme.

Katarína Sádovská: Dobrý deň, v rámci ranných repríz telenoviel by ste mohli dávať aj staršie tituly, a nielen tie, čo sme nedávno videli. Neplánujete Yago, Labyrinty vášne, Cesty lásky, Odplata (kde je hlavná postava Ivana z Nezlomnej Valentíny)? Bolo by super vidieť staršie telenovely, Skrytú vášeň ste už viackrát opakovali...
- S telenovelami rozhodne nekončíme, plánujeme prinášať aj reprízové, ale aj premiérové, bohužiaľ, z vami spomínaných v najbližšej dobe neplánujeme žiadnu.

Momo Mesiac Liptaková: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či neplánujete reprízovať telenovelu Osudové stretnutie (Alborada). Potešilo by. Poprípade by ste mohli zakúpiť telenovelu s historickou témou. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Osudové stretnutie zatiaľ neplánujeme reprízovať. Do vysielania zvažujeme viacero telenoviel s historickou tematikou, ak nejakú z nich vyberieme, určite o tom budeme včas informovať.

Lenka Jakubíková: Dobrý deň, chcela by som vám poďakovať za skvelý februárový program na TV Doma. Pretože som si veľmi užila sledovanie Grammy, Oscarov a taktiež filmy od Céline Dion, Justina Biebera aj Katy Perry. Ale chcela by som vás požiadať o dokument o Beyoncé, veľmi rada by som si ho pozrela aj po slovensky. Ďakujem a dúfam, že dokument budem čoskoro vidieť v programe!
- Ďakujeme veľmi pekne za vašu priazeň, určite ešte takéto programy na naše obrazovky prinesieme.

Sebastian Yatra: Dobry deň milá TV Doma, chcem sa opýtať, či by ste nemohli odvysielať staršiu telenovelu Sladká Lucía (Cabecita). Vopred ďakujem, dúfam že odpíšete.
- Žiaľ, túto telenovelu zatiaľ neplánujeme reprízovať.

Maťa Kľúčiková: Dobrý deň, chcela by som vám navrhnúť, ak to nie je trúfalosť, či by sa niekedy v budúcnosti nedal nadabovať turecký seriál Medcezir, je to veľmi krásny príbeh, plný napätia, drámy, dojímavý, a hlavne plný lásky. Má síce veľa častí, ale je naozaj úžasný! Ďakujem za prečítanie a želám pekný deň! :-)
- Medcezir v najbližšej dobe vysielať neplánujeme, ale máme už teraz pripravených hneď niekoľko ďalších seriálov z tureckej produkcie, dúfame, že aj tie sa vám budú páčiť. :-)

Jana Halaszová: Na Wikipedia - Doma je uvedený názov seriálu Paramparça ako plánovaný. Bol tam prednedávnom uvedený aj seriál Karadayi ako plánovaný. Môžete o tom napísať niečo Doma? Ďakujem!
- Wikipedia nie je oficiálny zdroj informácií o programe televízie Doma, o všetkých novinkách vás pravidelne informujeme aj v rámci tejto sekcie, ale, samozrejme, hlavne v rámci nášho webu a sociálnych sietí.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku!

Komentáre ( 0)