25. 02 2016 07:45 | www.tvdoma.sk

Vy sa pýtate, my odpovedáme! (február 2016)

Prostredníctvom Facebooku nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Mišik Michal Misick‎: Ahoj, Doma, neodvysielate akýkoľvek argentínsky seriál alebo film? A budú ešte niekedy telenovely La Tormenta: Pokušenie lásky a Kráľovná juhu?
- Argentínsku tvorbu pozorne sledujeme a mapujeme, môžeme prezradiť, že jednu chuťovku pripravujeme už na Veľkú noc. :-) Vami spomínané telenovely v najbližšej dobe neplánujeme vysielať.

Romana Rom Ana: Dobrý deň, chcem sa niečo spýtať a asi to zaujíma aj viacej ľudí. Ak bude zasa Láska na druhý pokus, dáte to celé odznova, alebo budete len pokračovať? Vopred ďakujem za odpoveď!
- Určite budeme pokračovať s premiérovými epizódami.

Patrick Patricio Králik: Dobrý deň, plánujete vysielať telenovelu La Gata?
- Bohužiaľ, v najbližšej dobe neplánujeme.

Dominika Lukáčová: Dobrý deň, chcem sa opýtať akú telenovelu plánujete vysielať po skončení aktuálne vysielanej telenovely Nezlomná Valentína (Soy tu dueña)? Myslím, že by mala končiť koncom marca. Ďakujem vopred za odpoveď.
- O nástupcovi obľúbenej Nezlomnej Valentíny budeme včas informovať, dajte sa prekvapiť. :-)

Andrea Černá: Dáte aj 5. sériu seriálu Roztomilé mrchy?
- Áno, plánujeme ju odvysielať ešte tento rok.

Lenka Lenka: Nemohli by ste dávať Indickú nevestu po štyroch dieloch? Jedna epizóda má 21 minút, je to hrozne krátke, dve sú akoby jedna. Po štyroch častiach by to bolo skvelé, je to krásny seriál!
- Tešíme sa, že vás tento seriál oslovil, zatiaľ však takúto zmenu neplánujeme.

Alžbeta Kollarova: Dobrý deň, patrím k tým, pre ktorých je televízia každodenným spoločníkom, a preto by som rada uvítala okrem krimi žánru aj napr. návrat telenoviel. Neuvažovali ste napr. o Jednoducho Mária alebo Manuela, Esmeralda? Tiež by som si rada pozrela seriály ako napr. MacGyver, a to v čase okolo 16.00. Určite by ste mali aj veľkú sledovanosť - a keď sa vracajú všetky seriály, prečo nie aj staršie telenovely... Ďakujem.
- Staršie telenovely, ktoré spomínate, sú v archívoch RTVS a dokonca Joj, ale aj my plánujeme ešte priniesť na obrazovky televízie Doma aj reprízové telenovely staršieho dáta výroby, ktoré sa v minulosti tešili diváckej obľube.

Maia Harpe: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či nemáte niekedy v pláne odvysielať film Veľmi nebezpečné známosti. Ďakujem.
- Tento film sme vysielali už niekoľkokrát, a do budúcnosti to tiež nevylučujeme, ale v najbližšej dobe ho zaradiť neplánujeme.

Erika Tomiova: Dobrý večer, prosím vás, prečo dávate turecké seriály – Sila a Tisíc a jedna noc – tak skoro ráno, keď všetci potrebujeme chodiť do práce??? Privítali by sme, keby ste tieto seriály zaradili vo večerných hodinách, keď aj pracujúci ľud by si rád porelaxoval pri TV. Určite by to zvýšilo sledovanosť. Ďakujem, s pozdravom Erika z Rožňavy.
- Vo večerných hodinách sa snažíme prinášať vždy premiérové seriály a po ich skončení po polnoci by asi bolo aj pre vás už neskoro na reprízy starších tureckých seriálov, preto sme zvolili ranný slot.

Martina Ganišinová: A čo Cigánske srdce alebo Reginu, to nebudete dávať? Ďakujem.
- Tieto telenovely zatiaľ neplánujeme reprízovať.

Lucia Straková: Budete vysielať aj druhú sériu Outlander - Cudzinka???
- Máme pre vás dobrú správu, plánujeme pokračovať druhou sériou.

Eva Dzugova: Budete dávať telenovely Rubí, Rebeku alebo Macochu?
- V najbližšej dobe o tom neuvažujeme.

Martina Lackova: Dáte pokračovanie seriálu Hriešnici?
- Áno, dáme, plánujeme pokračovať aj s 5. sezónou, ale presné nasadenie ešte nie je potvrdené.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.