Vy sa pýtate, my odpovedáme! (máj 2014)

30. 05 2014 12:05 | www.tvdoma.sk
Vy sa pýtate, my odpovedáme!
Vy sa pýtate, my odpovedáme! Foto: TV Doma

Prostredníctvom Facebooku nám neustále kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Sara Kreutch: Prosím, mohli by ste vysielať Fatmagül aj v piatok? Cez týždeň, keď treba skoro vstávať, vysielate tento seriál do nočnej hodiny, príde piatok a nič...
- Dobrý deň Sara, žiaľ, nie je to možné. V piatok vysielame iné typy seriálov.

Mišik Michal Misick: Milá televízia Doma, pred nejakým časom som sa na to pýtal, tak sa znova pýtam, či sa to nezmenilo: Odvysielate ešte Rany z lásky s Nataliou Oreiro a Facundom Aranom? Nemusí to byť v najbližšej dobe, proste kedykoľvek v budúcnosti. Veľmi pekne ďakujem. Ďalej sa chcem opýtať, že či ešte odvysielate seriál Sabrina - mladá čarodejnica a ďalšie série Doktorky Zoe. Ďakujem!
- Dobrý deň Michal, o vysielaní telenovely Rany z lásky v tejto chvíli neuvažujeme. Rovnako tak neplánujeme vysielať ani seriál Sabrina – mladá čarodejnica. Čo však rozhodne na Doma uvidíte, sú ďalšie diely seriálu Doktorka Zoe.

Ladislav Krajčovič: Milá Doma, páčila sa mi Hitovica. Ešte bude mať pokračovanie?
- Dobrý deň Ladislav, potešíme vás, hudobno-zábavná šou Hitovica bude mať pokračovanie.

Olinka Oly: Dosť dlho sa nevysielal Yago, už by som to chcela vidieť. Neplánujete ho vysielať?
- Dobrý deň Olinka, žiaľ, neuvažujeme o vysielaní tejto telenovely.

Jiří Hubinka: Nepřemýšleli jste o opakování prvních dvou řad Sultána? Těch, které jste dovysílali v pátek 14. září 2012? Určitě byste spoustu lidí potěšili; už jenom ten překrásný slovenský dabing. Když jste psali o atraktivnějším programu, tak už jsem se začal radovat, že na obrazovky vrátíte první díly Sultána. A ono nic.
- Dobrý deň Jiří, môžeme vás ubezpečiť, že Sultán sa na obrazovky Doma ešte dostane.

Janqa Kolesárová: Dobrý deň, zaujímalo by ma, ako bude TV Doma programovo reagovať na to, že TV Joj spúšťa vysielanie premiérovej a len prednedávnom v Mexiku odvysielanej telenovely La Tempestad (Búrka)? To chcete divákom naďalej ponúkať desiatu reprízu 12 rokov starej Keď budeš moja? Ďakujem za odpoveď, hoci neverím, že správca tejto stránky bude mať odvahu odpovedať.
- Dobrý deň Janqa, v súčasnosti vysielame premiérovú telenovelu Nezvestná a aj v budúcnosti si na obrazovke Doma budete môcť nájsť okrem osvedčených titulov aj nové seriály. Veríme, že vás presvedčíme o tom, že sa oplatí nás sledovať.

Růžena Sedlářová: Pěkný den, Fatmagül je taky pěkný seriál, dalo by se říct, že vybíráte pro diváky pěkné turecké seriály. Bude možnost zhlédnout seriál Láska a trest a máte v plánu v budoucnu dávat ještě jiné turecké seriály? Děkuji za odpověď.
- Dobrý deň Růžena, na seriál Láska a trest sa môžete tešiť opäť od začiatku augusta 2014 v dopoludňajších hodinách. Rozhodne však plánujeme vysielať aj také turecké seriály, ktoré naši diváci ešte nevideli.

Janka Vanessa Bernáthová: Dobrý deň milá TV Doma, chcela by som sa spýtať, či nebudete vysielať dve časti seriálu Kráska a zviera. Je to fakt skvelý seriál a verím, že dvomi časťami by ste si získali viac divákov. Ďakujem!
- Dobrý deň Janka, v tejto chvíli zmenu neplánujeme a naďalej budeme vysielať jednu epizódu týždenne. Určite sa však dočkáte aj iných, podobných seriálov.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku!

Komentáre ( 0)