09. 06 2017 11:50 | trinity

Inga Lindströmová: Princezná sŕdc

Krátko pred svadbou s príťažlivým princom Henrikom sa princezná Christina zaľúbi do šarmantného záhradného architekta Svena!

Inga Lindströmová: Princezná sŕdc
Inga Lindströmová: Princezná sŕdc

(Inga Lindström: Prinzessin des Herzens, Romantický film, 89', Nem., 2009, Stereo)
Réžia: Ulli Baumann
Hrajú: Marleen Lohse, Patrick Rapold, Rufus Beck, Julia Bremermann, Roy Peter Link, Peter Prager, Maxi Warwel, Olga von Luckwald, Ann-Cathrin Sudhoff, Dieter Bach, Kerstin Gähte, Gernot Haas, Faye Montana


Princezná Christina von Köping (Marleen Lohse), neter švédskeho kráľa, sa má už onedlho vydať za príťažlivého princa Henrika (Roy Peter Link). No keď sa zoznámi so šarmantným záhradným architektom Svenom Sundom (Patrick Rapold), osudovo sa doňho zaľúbi! Spočiatku sa veľmi snaží so svojimi citmi k nemu bojovať, no márne – sú skrátka príliš silné! Christina je tak náhle postavená pred ťažkú voľbu – má si splniť svoju povinnosť a vydať sa za muža z rovnakej spoločenskej vrstvy, ktorému sa zaviazala svojím slovom, alebo pre toho, po ktorom jej srdce zúfalo túži, hoci nie je zo šľachtického rodu? Zvláštne je, že zmätená princezná ani len netuší, že jej ovdoveného otca, grófa Andersa (Rufus Beck), trápi podobný problém – zaľúbil sa totiž do neurodzenej Mony Misselholmovej (Julia Bremermann), ktorá je navyše bulvárnou novinárkou...!

Sledujte v sobotu, 1. júla, o 20.00 – alebo v repríze v nedeľu, 2. júla, o 15.55!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.