Špinavý trik

03. 02 2019 06:10 | trinity
Špinavý trik
Špinavý trik Foto: Sony Pictures

Vo svete plnom intríg, podvodov a zrád nič nie je len čierne alebo biele. Odhadnúť, kto za koho kope, je preto temer nemožné!

(American Hustle, Kriminálny film, 133', USA, 2013, Stereo, HD)
Réžia: David O. Russell
Hrajú: Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams, Jeremy Renner, Jennifer Lawrence, Louis C.K., Jack Huston, Michael Peña, Shea Whigham, Alessandro Nivola, Elisabeth Röhm, Paul Herman, Matthew Russell, Thomas Matthews


Nekorunovaný kráľ amerických podvodníkov Irving (Christian Bale) a jeho nemenej prefíkaná britská milenka Sydney (Amy Adams) sú chtiac-nechtiac nútení spolupracovať so skorumpovaným agentom FBI DiMasom (Bradley Cooper), ktorého plány sú na prvý i všetky ďalšie pohľady minimálne rovnako nepriehľadné ako svet, do ktorého ich vtiahol! Do smiechu však veľmi nie je ani výbušnému politickému nadšencovi Carmenovi (Jeremy Renner), ktorý uviazol v bezútešnej pasci medzi všetkými masťami mazanými podvodníkmi na jednej strane a len ťažko odhadnuteľnými cieľmi tajných služieb na strane druhej. A aby bol chaos dokonalý... Úspech či neúspech jedných aj druhých má zjavne v rukách žena nevypočítateľná asi ako smrť či prírodná katastrofa – Irvingova manželka Rosalyn (Jennifer Lawrence)!


Čo možno neviete
Dej filmu je voľne inšpirovaný jedným z najpozoruhodnejších škandálov v dejinách Spojených štátov.

Sledujte v piatok, 22. februára, o 23.00!

Komentáre ( 0)