Pravá láska

02. 09 2018 07:00 | trinity
Pravá láska
Pravá láska Foto: MarVista Entertainment

Casey sobáši iné páry, sama však na lásku márne čaká... Toho pravého má pritom rovno pod nosom – najlepšieho kamaráta Davida!

(Heavenly Match, Romantický film, 88', Kan., 2014, Stereo, HD)
Réžia: Michael Scott
Hrajú: Samaire Armstrong, Brendan Penny, Letoya Luckett, Gabrielle Rose, Bill Dow, Kevin O'Grady, Leanne Lapp, Leela Savasta, Gwynyth Walsh, P.J. Prinsloo, Angela Moore, Tosca Baggoo, Christine Lippa, Leslee Achorn


Ako väčšina slobodných tridsiatničiek, aj Casey (Samaire Armstrong) už by konečne rada spoznala toho pravého a založila si s ním rodinu. Láska sa jej však zatiaľ akosi vyhýba, aj keď, ehm, nie tak celkom... Casey je totiž pomocná pastorka, ktorá počas krátkodobého zastupovania chorého pastiera zblúdilých ovečiek v jednom pôvabnom malomeste ako na bežiacom páse sobáši šťastné páry! Akoby už nebola dosť zmätená, sotva v nej dozrie rozhodnutie vzdať sa pastorovania a skúsiť šťastie na štúdiách práva, ponúknu jej na skúšku post hlavnej pastorky. Ešte viac ju však vykoľají niečo osobnejšie – zistenie, že bývalý spolužiak a dlhoročný kamarát zo štúdií, šarmantný reverend David (Brendan Penny), pre ňu znamená oveľa viac, než si myslela. Zo strachu, že kvôli citom, ktoré možno ani nie sú opätované, stratí priateľa, však zareaguje nie práve najšťastnejším spôsobom... Rozhodne sa začať randiť s kýmkoľvek, v naivnej nádeji, že si tak Davida „vybije“ z hlavy. To sa jej ale škaredo vypomstí, keď jej David predstaví svojráznu Cali (Leela Savasta) – svoju novú priateľku! Od toho momentu sa jej navyše celý jej súkromný i profesný život začne sypať pod rukami doslova raketovou rýchlosťou. A ak sa nestane nejaký zázrak... Casey zrejme príde o všetko, na čom jej kedy záležalo.


Čo možno neviete
* Diváci Markízy pôvabnú predstaviteľku hlavnej hrdinky, herečku Samaire Armstrong, poznajú predovšetkým zo seriálu Mentalista, v ktorom opakovane hosťovala v úlohe problémovej smoliarky Summer, pre ktorú mal slabosť mlčanlivý detektív Kimball Cho v podaní Tima Kanga.

* V menšej úlohe sa vo filme objaví herecký veterán Bill Dow, ktorého majú fanúšikovia neoddeliteľne spojeného najmä s úlohou roztomilo roztržitého veda Dr. Leeho v kultovom sci-fi seriáli Hviezda brána z roku 1997 a jeho dvoch spin-offoch Hviezdna brána: Atlantída a Hviezdna brána: Hlboký vesmír.

Sledujte v piatok, 21. septembra, o 20.30 – alebo v repríze v nedeľu, 23. septembra, o 17.40 a v pondelok, 24. septembra, o 1.45!

 

Komentáre ( 0)