Cyklotrasa k láske

09. 09 2018 07:00 | trinity
Cyklotrasa k láske
Cyklotrasa k láske Foto: Hallmark Channel

Sučka Gidget sa osudovo zamiluje do chlpáča Simona – a aj medzi ich majiteľmi Kristie a Keithom to neprehliadnuteľne iskrí...!

(Walking the Dog, Romantická komédia, 85', USA, 2017, Stereo HD)
Réžia: Gary Harvey
Hrajú: Jennifer Finnigan, Sam Page, Lini Evans, Peter Benson, Michael Ryan, Venus Terzo, Kimberly Sustad, Brenda Crichlow, Hilary Jardine, Matt Hamilton, Ben Wilkinson, Liviu Rain, Benita Ha, pes Gidget


Keďže právnička Kristie (Jennifer Finnigan) je z hĺbky svojho srdca presvedčená, že v živote ide o viac, ako len o peniaze, jej osobný účet pravidelne zíva prázdnotou, Namiesto lukratívnych zákaziek, ktoré by ju určite vystrelili medzi právnu elitu, sa totiž ujíma problémových prípadov, navyše bez nároku na honorár. Z rovnakej kategórie je i prípad, ktorý ju naplno zamestnáva práve teraz – Kristie totiž menom početnej skupiny spriatelených cyklistov žaluje svoje rodné mesto Bradley Beach, pretože im nepovolilo výstavbu prepotrebnej cyklotrasy! Nečudo, že na randenie jej nezostáva veľa času, hoci by ju jej priatelia, a obzvlášť jej mama Barb (Lini Evans), veľmi radi videli konečne kráčať k oltáru s jej dlhoročným priateľom, miestnym veterinárom Billom (Peter Benson). Paradoxne tak trochu práve Billovou zásluhou sa Kristie neplánovane zblíži s iným mužom, advokátom protistrany v už spomínanom spore Keithom (Sam Page). Pretože rozkošná sučka Gidget, ktorej sa Kristie na Billov popud ujme, sa osudovo zamiluje do Keithovho chlpáča Simona – a aj medzi ich majiteľmi to napriek rozdielnym názorom na aktuálny prípad neprehliadnuteľne iskrí...!


Čo možno neviete
Sympatickú predstaviteľku hlavnej hrdinky, herečku Jennifer Finnigan, poznajú diváci televízie Doma zo sitcomu Bláznivá rodinka, v ktorom si strihla úlohu zúfalo nespontánnej Maddie a z dramatického seriálu V tieni zločinu, v ktorom stvárnila osudom ťažko skúšanú štátnu žalobkyňu Annabeth.

Sledujte v piatok, 28. septembra, o 20.30 – alebo v repríze v nedeľu, 30. septembra, o 17.55!

Komentáre ( 0)